Аудит прибутку підприємства

Курсова робота (код: kr554)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність прибутку підприємств
2. Аудит прибутку підприємств в системі управління підприємством
3. Огляд законодавчої бази і спеціальної літератури з аудиту прибутку підприємств
4. Дослідження базового підприємства і аналіз його показників діяльності
5. Організація і планування аудиту прибутку підприємств
6. Проведення аудиту прибутку підприємств
7. Удосконалення аудиту прибутку підприємств при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю прибутку підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота структурується на: введення та концептуальні бази, аудиторські частини, висновки і пропозиції, реєстр використаної літератури, а також доповнення.

В введенні опрацьовано значення тематики курсового дослідження й мету й задачі проекту та надано предмети та об’єкт і інформаційні бази і методологічні прийоми і напрямки апробації проекту.

У теоретичній частині проаналізовано фінансове поняття предмету дослідження, оцінку рівня розробки досліджуваних проблем вітчизняними та іноземними ученими, визначення і доведення необхідності особистого напрямку опрацювання проблеми, характеристику законодавчої бази, наукових джерел, складена аналітика становища структури управління компанії і проаналізовані його головні статті господарювання і ресурсів в русі за колишні 3-4 періоди і перспектива діяльності компанії взагалі і за відокремленими напрямами й оцінки стосовно можливостей покращення якості поведінки компанії.

В аналітичному пункті надано планування інспектування, проведення аудиту прибутку підприємств і визначено систему бухобліку в організації та методику внутрішньогосподарського контролювання, виведення результатів ревізії, написання звіту аудиту.

У висновку простежено результати здійсненого дослідження за ідеєю курсового дослідження й показані пропозиції відносно удосконалення аудиту прибутку підприємств.

Перелік вживаних джерел укладається із матеріалів, які були використані при вивченні проблеми. По тексту курсовика виставлені виноски на номер джерела у реєстрі.

В доповненнях представлені розроблені автором форми документів, баланс і звіт про фінансові результати з статистичної звітності суб’єкта господарської діяльності й інформаційні таблиці й первинні наслідки аналітичних обчислень й другі матеріали, застосовані у курсовій роботі.

Курсовик написаний узгоджено з методикою вищому навчальному закладі, де він захищався, а також узгоджено до потреб міністерства освіти і науки України. По тексту зображені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації порядку управління. Пропонована курсова робота була уже успішно складена в столичному університеті. Її можна використовувати як стандарт для створення Вашої курсової роботи чи для більшого пізнання теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит власного капіталу підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.