Аудит розрахунків з податку на прибуток підприємства

Курсова робота (код: kr555)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні і практичні основи аудиту розрахунків з податку на прибуток підприємств

1.1. Економічна сутність фінансових результатів діяльності підприємства та їх оподаткування
1.2. Аудит фінансової звітності як функція управління підприємством
1.3. Законодавча база і література з досліджуваної теми
1.4. Організаційно-економічна характеристика підприємства

Розділ 2. Організація і методика проведення аудиторської перевірки розрахунків з бюджетом по нарахуванню і сплаті податку на прибуток

2.1. Організація аудиту податкових розрахунків підприємства
2.2. Методика здійснення аудиту розрахунків з податку на прибуток підприємств
2.3. Оцінка стану внутрішньогосподарського контролю та його середовища на базовому підприємстві
2.4. Аудит розрахунків підприємства з бюджетом по податку на прибуток в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю розрахунків з податку на прибуток підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит розрахунків з податку на прибуток"Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота складається із підрозділів: вступ, концептуальні бази, контрольні бази і висновок, перелік уживаної літератури, додаток.

У преамбулі розглянуто значення тематики курсового проекту і мету та задачі проекту та роз'яснено предмети та об’єкти й інформаційну базу і методологічні прийоми, напрямки апробації роботи.

В першій рубриці розроблено фінансову суть об’єкту роботи, оцінку міри розробки поточних проблем нашими та зарубіжними науковцями, визнання і підтвердження вимоги власного напрямку вивчення теми й обстеження законодавства і основи, фахової літератури та складена характеристика системи структури управління суб’єкта господарювання і проаналізовані його головні дані господарювання й ресурсів у динаміці за попередні 3-4 періоди і можливості господарювання товариства в цілому й за деякими курсами та оцінку щодо можливостей підвищення якості функціонування суб’єкта господарювання.

У прикладному розділі оглянуто систему перевірки, методику аудиту розрахунків з податку на прибуток підприємств і надано систему бухобліку в організації і методику внутрішньогосподарського контролювання, виведення наслідків ревізії й написання висновку перевірки.

В висновках і пропозиціях розроблено результати здійсненого опрацювання за замислом курсового проекту й виставлені пропозиції щодо вдосконалення контролю розрахунків з податку на прибуток підприємств.

Список вживаної літератури укладається із матеріалів, що були використані при розгляді тематики. За текстом роботи виставлені посилання на номер джерела у реєстрі.

В додаткових матеріалах надані розроблені студентом форми документів, форма №1, форма №2 з статистичної звітності суб’єкта господарювання а також оцінювальні табличні матеріали, первинні наслідки оцінювальних розрахунків і другі матеріали, застосовані в курсовій роботі.

Курсовик створений узгоджено із методологічними рекомендаціями ВИШі, в якому він захищався, а також відповідно до вимог МОН України. По тексту надані ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації порядку менеджменту. Пропонована курсова робота була вже вдало складена у українському ВУЗі. Її можливо використовувати як приклад для виготовлення власної курсової роботи чи для більшого пізнання теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит зобов'язань підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.