Аудит оплати праці і розрахунків з персоналом

Курсова робота (код: kr556)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність оплати праці і розрахунків з персоналом
2. Сутність аудиту оплати праці і розрахунків з персоналом
3. Законодавча база і література з аудиту оплати праці і розрахунків з персоналом
4. Коротка організаційна характеристика та аналіз діяльності підприємства
5. Організація і планування аудиту оплати праці і розрахунків з персоналом
6. Методика аудиту оплати праці і розрахунків з персоналом
7. Застосування комп'ютерної техніки в аудиту оплати праці і розрахунків з персоналом
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю оплати праці і розрахунків з персоналом, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит оплати праці і розрахунків з персоналом"Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота структурується на: передмова, а також теоретичні частини й аналітичні пункти, а також висновок, перелік використаної літератури, а також додаток.

У передмові проаналізовано значення теми курсового дослідження й ціль та завдання дослідження та розглянуто предмет і об’єкти, інформацію і методичні засоби, отримані результати дослідження.

В теоретичній рубриці визначено економічну характеристику предмету роботи, оцінку рівня розкриття досліджуваних проблем українськими та закордонними вченими, визначення і доказ вимоги власного напряму опрацювання проблеми і обстеження законодавства і основи й спеціальних джерел і складена оцінка системи структури управління підприємства та охарактеризовані його основні показники господарювання та ресурсів у русі за попередні три періоди та майбутнє розвитку суб’єкта господарської діяльності взагалі і за конкретними напрямами, оцінки щодо ресурсів покращання ефективності функціонування товариства.

У аналітичній рубриці оглянуто планування контролю та методику контролю оплати праці і розрахунків з персоналом і висвітлено систему бухгалтерського обліку у організації, методику внутрішньогосподарського контролювання й виведення наслідків перевірки та створення висновку перевірки.

В висновках і пропозиціях оцінено результати проведеного вивчення за темою курсового проекту, виставлені пропозиції щодо удосконалення перевірки оплати праці і розрахунків з персоналом.

Список використаних джерел складається з матеріалів, що використовувались при дослідженні проблеми. За текстом курсовика вставлені посилання на номер літератури у списку.

В доповненнях показані розроблені автором шаблони документів, форма №1 і форма №2 із річних звітів суб’єкта господарювання і оцінювальні табличні матеріали й первинні наслідки оцінювальних обчислень і інакші матеріали, застосовані в курсовому проекті.

Курсовик виконаний згідно із методичкою вищому навчальному закладі, в котрому він був зданий, а також згідно до правил міністерства освіти і науки України. За текстом вставлені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації ходу управління. Приведена курсова робота була вже якісно складена у столичному інституті. Її можна споживати як зразок для написання власної курсової роботи або для точнішого розучування тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік власного капіталу підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.