Методика аудиту розрахункових операцій підприємства

Курсова робота (код: kr557)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення розрахункових операцій підприємств
2. Аудит розрахункових операцій підприємств як функція управління
3. Огляд законодавчої бази і спеціальної літератури з аудиту розрахункових операцій підприємств
4. Організаційно-економічна характеристика підприємства
5. Організація аудиту розрахункових операцій підприємств
6. Проведення аудиту розрахункових операцій підприємств
7. Застосування комп'ютерної техніки в аудиту розрахункових операцій підприємств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю розрахункових операцій підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит розрахункових операцій"Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота має такі розділи як вступ, а також теоретичні рубрики й контрольні розділи, а також висновок, список застосованих джерел й додатки.

В вступі визначено роль тематики курсового проекту й ціль та задачі дослідження, проаналізовано предмети та об’єкт, інформацію, методичні засади й наукову новизну проекту.

В першій рубриці висунуто теоретико-методичне поняття предмету роботи, розгляд рівня розробки поточних тем українськими та закордонними науковцями, визначення і обгрунтування вимоги особистого напряму вивчення теми, оцінку законодавчої основи й професійної літератури, подана аналітика становища побудови керування суб’єкта господарювання і охарактеризовані його основні показники діяльності та ресурсів у динаміці за останні три періоди та перспектива діяльності товариства в цілому та за деякими сторонами та оцінку відносно резервів підвищення ефективності роботи суб’єкта господарювання.

В аналітичній частині представлено складання програми інспектування і проведення перевірки розрахункових операцій підприємств та з'ясовано систему бухгалтерського обліку у компанії та методику внутрішнього контролю і виведення результатів ревізії й складення висновку аудиту.

У висновках і пропозиціях обстежено наслідки проведеного вивчення за концепцією курсової роботи та окреслені шляхи стосовно вдосконалення контролю розрахункових операцій підприємств.

Перелік використаних джерел складається з матеріалів, що використовувались при розгляді теми. За текстом роботи виставлені посилання на номер джерела у списку.

У додатках показані розроблені студентом конфігурації документів, звіт про фінансово-майновий стан і форма №2 з статистичної звітності підприємства, інформаційні таблиці і загальні результати аналітичних розрахунків й другі матеріали, використані в курсовій роботі.

Курсовик створений відповідно з методикою ВУЗу, в якому він захищався, а також відповідно до потреб МОН України. За текстом надані графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації процесу керування. Дійсна курсова робота була вже вдало захищена в столичному вищому навчальному закладі. Її можна використовувати як зразок для виготовлення своєї курсової роботи чи для сильнішого оволодіння теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит кредиторської заборгованості підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.