Аудит кредиторської заборгованості підприємства

Курсова робота (код: kr558)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність кредиторської заборгованості підприємств
2. Сутність аудиту кредиторської заборгованості підприємств
3. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з теми дослідження
4. Організаційно-економічна характеристика підприємства
5. Організація і планування аудиту кредиторської заборгованості підприємств
6. Методика аудиту кредиторської заборгованості підприємств
7. Удосконалення аудиту кредиторської заборгованості підприємств при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю кредиторської заборгованості підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит кредиторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота структурується на: вступ, теоретичні розділи, аналітичні розділи, а також висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури та додаток.

У преамбулі з'ясовано актуальність тематики курсового проекту і ціль, задачі дослідження і проаналізовано предмети, об’єкт й інформацію й методичні засоби, наукову новизну роботи.

В теоретичній частині окреслено теоретико-методичне поняття предмету роботи, аналіз ступеню опрацювання цих питань українськими та зарубіжними фахівцями, визначення і доказ необхідності власного напрямку опрацювання теми, обстеження законодавчої підстави та професійної літератури й надана аналітика стану структури менеджменту компанії та проаналізовані його загальні показники господарювання й ресурсів у русі за попередні три періоди і можливості розвитку суб’єкта господарської діяльності загалом і за певними напрямами та враження стосовно запасів підвищення якості поведінки фірми.

У другій рубриці розглянуто організацію перевірки, методику контролю кредиторської заборгованості підприємств, проаналізовано систему бухгалтерського обліку у фірмі та методику внутрішнього контролювання і узагальнення результатів перевірки та складення звіту перевірки.

У висновках і пропозиціях роз'яснено результати зробленого вивчення за задумом курсової роботи й виставлені путі відносно вдосконалення аудиту кредиторської заборгованості підприємств.

Регістр застосованої літератури укладається із матеріалів, що використовувались при розгляді тематики. За текстом курсовика проставлені посилання на число джерела в списку.

У додатку показані складені автором конфігурації документів, баланси, звіти про фінансові результати з фінансових звітів підприємства, інформаційні табличні матеріали і попередні наслідки оцінювальних обчислень, другі джерела, використані у курсовому досліджені.

Курсовик створений узгоджено із методичкою інституті, в якому він був захищений, а також відповідно до установ міністерства освіти і науки України. За текстом представлені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації ходу керування. Надана курсова робота була вже успішно здана в столичному вищому навчальному закладі. Її можливо застосовувати як зразок для написання своєї курсової роботи або для більшого пізнання тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит витрат на оплату праці підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.