Аудит зобов'язань та розрахунків з кредиторами підприємства

Курсова робота (код: kr559)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення зобов'язань підприємства
2. Аудит зобов'язань підприємства в системі управління підприємством
3. Нормативно-правове регулювання аудиту зобов'язань підприємства і огляд спеціальної літератури
4. Розгляд діяльності базового підприємства і аналіз основних показників
5. Планування процесу аудиту зобов'язань підприємства
6. Методика аудиту зобов'язань підприємства
7. Удосконалення аудиту зобов'язань підприємства при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю зобов'язань підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота містить передмова, теоретичні основи, а також аудиторські рубрики, а також висновок, регістр застосованих джерел, доповнення.

В вступі визначено роль теми курсового дослідження, ціль та завдання дослідження й розкрито предмет і об’єкти й інформативні матеріали та методичний спосіб і наукову новизну роботи.

В першому розділі розкрито методичну суть предмету дослідження, оцінку міри розкриття цих питань українськими та іноземними вченими, визнання і обгрунтування необхідності свого напряму дослідження теми та аналіз правової підстави та професіональних джерел й складена характеристика системи конструкції керування підприємства і охарактеризовані його загальні дані діяльності й активу і пасиву у русі за попередні 3-4 роки й майбутнє розвитку суб’єкта господарської діяльності взагалі і за конкретними курсами, оцінки стосовно ресурсів покращення ефективності роботи компанії.

У методичному пункті досліджено організацію контролю, здійснення аудиту зобов'язань підприємства та вивчено систему бухобліку в організації та методику внутрішнього контролювання, реалізація результатів контролю і складання звіту перевірки.

В висновках і пропозиціях опрацьовано наслідки зробленого опрацювання за темою курсового дослідження і репрезентовані напрями стосовно покращання аудиту зобов'язань підприємства.

Регістр уживаної літератури складається з матеріалів, що були використані при розгляді тематики. По тексту курсовика виставлені посилання на номер літератури у реєстрі.

В доповненнях виставлені складені автором конфігурації документів, баланс, звіт про сукупний дохід із річних звітів підприємства й інформаційні табличні матеріали та загальні наслідки оцінювальних обчислень і другі матеріали, застосовані в курсовому проекті.

Курсовик створений узгоджено з методологічними рекомендаціями ВУЗу, в якому він був захищений, а також відповідно до установ МОН України. За текстом вставлені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації порядку менеджменту. Надана курсова робота була вже вдало захищена у столичному ВУЗі. Її можливо вживати як зразок для створення особистої курсової роботи чи для глибшого вивчення тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит прибутку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.