Аудит виробничих запасів підприємства

Курсова робота (код: kr560)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність виробничих запасів підприємств
2. Місце аудиту виробничих запасів підприємств в системі контролю
3. Огляд законодавчої бази і спеціальної літератури з аудиту виробничих запасів підприємств
4. Коротка організаційна характеристика та аналіз діяльності підприємства
5. Планування процесу аудиту виробничих запасів підприємств
6. Процес аудиту виробничих запасів підприємств
7. Удосконалення аудиту виробничих запасів підприємств при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю виробничих запасів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит виробничих запасів"Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота містить введення й теоретичні основи та методичні розділи і висновок, регістр застосованої літератури й додатки.

В вступі простежено значення теми курсової роботи і ціль й задачі дослідження і опрацьовано предмети та об’єкт, інформативні матеріали та методичні засади і загальну характеристику роботи.

В концептуальному розділі оцінено практичний зміст об’єкту курсової, аналіз міри розробки цих проблем українськими та іноземними вченими, визначення і доведення необхідності свого напряму вивчення теми, характеристику законодавчої основи та фахової літератури та висунута аналітика стану конструкції управління фірми й оцінені його загальні показники господарювання і балансу в динаміці за колишні три періоди й можливості діяльності компанії загалом та за деякими шляхами, враження відносно запасів покращення якості поведінки компанії.

В прикладному розділі обстежено планування інспектування та методологію контролю виробничих запасів підприємств та досліджено систему бухгалтерського обліку в підприємстві й методику внутрішньогосподарського контролювання і виведення наслідків перевірки та написання звіту контролю.

У висновку висвітлено результати здійсненого опрацювання за ідеєю курсового дослідження й окреслені шляхи відносно удосконалення контролю виробничих запасів підприємств.

Перелік використаної літератури укладається із матеріалів, що були використані при розгляді тематики. По тексту роботи вставлені посилання на число літератури в реєстрі.

У додатку представлені створені автором форми документів, баланс, звіт про фінансові результати із статистичної звітності фірми й інформативні таблиці, поточні результати оцінювальних розрахунків й інакші джерела, вживані в курсовій роботі.

Курсовик зроблений згідно з методичними рекомендаціями вищому навчальному закладі, в котрому він був зданий, а також узгоджено до потреб міністерства освіти і науки України. За текстом надані графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації процесу управління. Запропонована курсова робота була вже успішно складена у столичному ВУЗі. Її можна споживати як стандарт для створення власної курсової роботи чи для глибшого вивчення теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік заробітної плати підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.