Аудит фінансового стану підприємства

Курсова робота (код: kr561)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення фінансового стану підприємства
2. Сутність аудиту фінансового стану підприємства
3. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з теми дослідження
4. Розгляд діяльності базового підприємства і аналіз основних показників
5. Планування процесу аудиту фінансового стану підприємства
6. Проведення аудиту фінансового стану підприємства
7. Методика аудиту фінансового стану підприємства в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю фінансового стану підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит фінансового стану"Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота розподіляється на: введення і теоретичні частини і методичні основи й висновки і пропозиції, перелік використаної літератури, а також доповнення.

У вступі визначено значення тематики курсової роботи й ціль й задачі дослідження й вивчено предмети та об’єкт й інформацію і методичні засоби і напрямки апробації проекту.

В першому розділі наведено методичну суть об’єкту курсової, оцінку ступеню опрацювання поточних проблем українськими та іноземними фахівцями, визначення і доведення доцільності особистого напрямку опрацювання теми, характеристику законодавства і підстави й фахової літератури, надана аналітика становища структури менеджменту підприємства й оцінені його основні показники господарювання і активу і пасиву у динаміці за попередні 3-4 роки й можливості господарювання суб’єкта господарської діяльності взагалі та за конкретними напрямами і оцінки відносно резервів покращення ефективності поведінки суб’єкта господарювання.

В дослідній частині розкрито складання програми інспектування та методику аудиту фінансового стану підприємства й опрацьовано систему бухгалтерського обліку у фірмі і методику внутрішнього контролювання, узагальнення результатів ревізії і написання звіту контролю.

В висновку представлено результати зробленого опрацювання за замислом курсового дослідження, висунуті пропозиції відносно вдосконалення перевірки фінансового стану підприємства.

Реєстр використаної літератури збирається із матеріалів, які були використані при розгляді проблеми. По тексту роботи проставлені посилання на число джерела у списку.

У доповненнях представлені створені автором форми документів, баланс й звіти про фінансові результати із річних звітів компанії а також аналітичні табличні матеріали й поточні результати оцінювальних обчислень а також інші джерела, використані у курсовому проекті.

Курсовик створений згідно з методичними рекомендаціями ВИШі, де він був зданий, а також згідно до вимог міністерства освіти і науки України. За текстом надані графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації порядку управління. Дійсна курсова робота була уже якісно захищена у провідному вищому навчальному закладі. Її можливо споживати як приклад для написання власної курсової роботи чи для більшого оволодіння теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз грошових потоків підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.