Аудит формування та використання прибутку підприємства

Курсова робота (код: kr562)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика формування та використання прибутку підприємства
2. Сутність аудиту формування та використання прибутку підприємства
3. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з теми дослідження
4. Розгляд діяльності базового підприємства і аналіз основних показників
5. Планування процесу аудиту формування та використання прибутку підприємства
6. Проведення аудиту формування та використання прибутку підприємства
7. Застосування комп'ютерної техніки в аудиту формування та використання прибутку підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю формування та використання прибутку підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит формування та використання прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота має такі розділи як передмова та теоретичні пункти та контрольні частини і висновок, реєстр вживаних джерел й доповнення.

В введенні оцінено важливість теми курсового дослідження та ціль та завдання проекту, надано предмети і об’єкт, інформацію та методи та загальну характеристику проекту.

В теоретичному розділі обстежено загальну сутність об’єкту роботи, аналіз ступеню опрацювання цих питань українськими та зарубіжними ученими, визначення і доведення потреби власного напряму вивчення проблеми і обстеження нормативної бази й професіональної літератури, зроблена аналітика порядку структури менеджменту компанії і проаналізовані його загальні статті господарювання й ресурсів у русі за колишні 3-4 роки та перспективи розвитку компанії в цілому і за певними сторонами і оцінювання стосовно резервів підвищення ефективності функціонування суб’єкта господарської діяльності.

У практичній частині досліджено складання програми інспектування та здійснення перевірки формування та використання прибутку підприємства та простежено систему бухобліку в товаристві, методику внутрішнього контролю й узагальнення наслідків ревізії та складення звіту контролю.

В висновку оглянуто результати проведеного опрацювання за ідеєю курсового проекту, показані напрями для покращання аудиту формування та використання прибутку підприємства.

Реєстр використаних джерел збирається з матеріалів, що використовувались при розгляді проблеми. По тексту роботи проставлені виноски на номер літератури в списку.

В додатках надані створені студентом форми документів, форма №1 й форма №2 з річної звітності суб’єкта господарювання а також аналітичні таблиці й загальні результати аналітичних обрахунків а також другі матеріали, вживані в курсовому досліджені.

Курсовик створений відповідно із методикою ВИШі, в якому він був зданий, а також згідно до потреб МОН України. За текстом вставлені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу керування. Приведена курсова робота була вже вдало здана в українському ВУЗі. Її можливо застосовувати як приклад для виготовлення особистої курсової роботи або для глибшого пізнання тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз зобов'язань підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.