Аудит економічного потенціалу та фінансового стану підприємства

Курсова робота (код: kr563)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні основи аудиторської діяльності з перевірки фінансового стану підприємства та його економічного потенціалу

1.1. Економічна сутність фінансового стану підприємства та його генезис в теорії економічної думки
1.2. Місце аудиту в системі ефективного управління підприємством
1.3. Нормативно-правове регулювання аудиту і огляд спеціальної літератури з досліджуваної теми
1.4. Коротка організаційна характеристика та аналіз показників діяльності підприємства

Розділ 2. Організація і методика проведення аудиторської перевірки економічного потенціалу та фінансового стану підприємства

2.1. Планування стадій аудиту фінансового становища підприємства
2.2. Процес аудиту фінансового стану підприємства та коефіцієнтів ефективності використання потенціалу
2.3. Удосконалення процесу аудиту підприємства при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю економічного потенціалу та фінансового стану підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит економічного потенціалу та фінансового стану"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота охоплює наступні частини: преамбула, а також концептуальні основи та практичні пункти та висновок, перелік застосованих джерел, а також доповнення.

У введенні проаналізовано актуальність тематики курсового проекту та ціль та задачі дослідження й окреслено предмет й об’єкти і інформативні матеріали й методичні засади й загальну характеристику роботи.

У концептуальній рубриці розглянуто практичну характеристику об’єкту роботи, аналіз рівня розробки поточних тем українськими та закордонними науковцями, визнання і обгрунтування необхідності власного напряму вивчення теми, характеристику законодавства і основи і професіональної літератури, висунута аналітика становища структури менеджменту фірми й проаналізовані його основні дані діяльності та активу і пасиву в динаміці за попередні три роки і можливості господарювання компанії в цілому, за відокремленими сторонами та оцінки стосовно запасів покращення якості поведінки суб’єкта господарської діяльності.

У аналітичній частині сформульовано систему інспектування і здійснення аудиту економічного потенціалу та фінансового стану підприємства, вивчено систему бухобліку в підприємстві і методику внутрішнього контролю й реалізація наслідків контролю, складання звіту перевірки.

У висновках і пропозиціях опрацьовано наслідки здійсненого вивчення за ідеєю курсового проекту й виставлені шляхи стосовно покращення контролю економічного потенціалу та фінансового стану підприємства.

Реєстр використаної літератури складається з матеріалів, що були використані при вивченні тематики. По тексту роботи вставлені виноски на число літератури у регістрі.

У доповненнях надані створені студентом конфігурації документів, баланси й звіти про фінансові результати із статистичної звітності підприємства та інформаційні таблиці та загальні наслідки аналітичних обчислень а також другі матеріали, використані в курсовій роботі.

Курсовик написаний узгоджено з методичними рекомендаціями ВИШі, в котрому він захищався, а також згідно до потреб МОН України. По тексту зображені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації процесу менеджменту. Дійсна курсова робота була уже вдало захищена в столичному інституті. Її можна споживати як зразок для створення Вашої курсової роботи або для глибшого пізнання теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз необоротних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.