Економічний аналіз фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства

Курсова робота (код: kr565)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства
5. Проведення аналізу фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства
6. Визначення впливу факторів при аналізі фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі вивчено актуальність аналізу втрати платоспроможності, досліджено мету і завдання курсової роботи, а також оглянуто методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В частині доктрини дослідження обстежено місце аналізу в управлінні підприємством, розкрито сутнісне значення можливості банкрутства підприємства, розроблено нормативно-правову базу з аналізу, оцінено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, окреслено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, розглянуто головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи висвітлено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, проаналізовано теоретичну модель аналізу, представлено аналіз структури і динаміки фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства, наведено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, надано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, висунуто розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, зумовлено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках роз'яснено узагальнені результати дослідження аналізу, а також сформульовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу можливості банкрутства підприємства в нових умовах господарювання.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз товарних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.