Економічний аналіз нематеріальних активів та аналіз ефективності їх використання

Курсова робота (код: kr567)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика нематеріальних активів та аналіз ефективності їх використання як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу нематеріальних активів та аналіз ефективності їх використання
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу нематеріальних активів та аналіз ефективності їх використання: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу нематеріальних активів та аналіз ефективності їх використання
6. Факторний аналіз нематеріальних активів та аналіз ефективності їх використання
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу нематеріальних активів та аналіз ефективності їх використання
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки нематеріальних активів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі висвітлено актуальність обліку, аналізу матеріальних запасів, досліджено мету і завдання курсової роботи, а також опрацьовано методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи роз'яснено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, розкрито теорію аналізу матеріалів підприємства, визначено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, сформульовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, оглянуто характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, висунуто аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. У наступному елементі курсової роботи охарактеризовано економічний аналіз об’єкта дослідження, обстежено теоретичну модель аналізу, простежено методику загального аналізу нематеріальних активів, наведено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, зумовлено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, надано фінансову оцінку ефективності використання, розглянуто застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках вивчено узагальнені результати дослідження аналізу, а також представлено пропозиції щодо удосконалення аналізу матеріалів підприємства в нових умовах господарювання.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік дебіторської заборгованості підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.