Економічний аналіз поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ

Курсова робота (код: kr568)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ
2. Законодавче забезпечення аналізу поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика установи, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ
5. Методика загального аналізу поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ
6. Визначення впливу факторів при аналізі поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз поточної дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі висвітлено актуальність аналізу розрахунків з дебіторами, вивчено мету і завдання дослідження, а також розглянуто методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи з'ясовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, опрацьовано сутнісне значення дебіторської заборгованості підприємства, представлено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, охарактеризовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, оглянуто коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, простежено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи надано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, проаналізовано теоретичну модель аналізу, сформульовано аналіз структури і динаміки поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ, обстежено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, зумовлено методику факторного аналізу, досліджено фінансову оцінку ефективності використання, визначено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках наведено узагальнені результати дослідження аналізу, а також висунуто пропозиції щодо удосконалення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в період становлення ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік грошових коштів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.