Аналіз короткострокових зобов'язань бюджетних установ

Курсова робота (код: kr572)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність короткострокових зобов'язань бюджетних установ
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу короткострокових зобов'язань бюджетних установ
3. Організаційно-економічна характеристика базової установи
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу короткострокових зобов'язань бюджетних установ
5. Проведення аналізу короткострокових зобов'язань бюджетних установ
6. Методика факторного аналізу короткострокових зобов'язань бюджетних установ
7. Методика аналізу короткострокових зобов'язань бюджетних установ в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки короткострокових зобов'язань бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз короткострокових зобов'язань"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик налічує вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі досліджено актуальність аналізу заборгованості, опрацьовано мету і завдання курсової роботи, а також висунуто предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи обстежено місце аналізу в управлінні підприємством, розроблено сутнісне значення зобов'язань підприємства, визначено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, окреслено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, вивчено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, оцінено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи представлено розробку і обґрунтування методики аналізу, розглянуто об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, проаналізовано вертикальний і горизонтальний аналіз короткострокових зобов'язань бюджетних установ, наведено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, висвітлено аналіз впливу факторів на результативний показник, надано фінансову оцінку ефективності використання, охарактеризовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках розкрито узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено пропозиції щодо удосконалення аналізу зобов'язань підприємства в нових умовах господарювання.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит стану бухгалтерського обліку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.