Економічний аналіз короткострокової дебіторської заборгованості підприємства

Курсова робота (код: kr584)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика короткострокової дебіторської заборгованості підприємств як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу короткострокової дебіторської заборгованості підприємств і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу короткострокової дебіторської заборгованості підприємств
5. Процес аналізу короткострокової дебіторської заборгованості підприємств
6. Методика факторного аналізу короткострокової дебіторської заборгованості підприємств
7. Аналіз короткострокової дебіторської заборгованості підприємств в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки короткострокової дебіторської заборгованості підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз короткострокової дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі досліджено актуальність аналізу розрахунків з дебіторами, представлено мету і завдання дослідження, а також роз'яснено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В частині доктрини дослідження оглянуто стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, сформульовано економічну сутність дебіторської заборгованості підприємства, опрацьовано нормативно-правову базу з аналізу, наведено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, визначено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, розроблено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи надано розробку і обґрунтування методики аналізу, висунуто теоретичну модель аналізу, оцінено вертикальний і горизонтальний аналіз короткострокової дебіторської заборгованості підприємств, висвітлено напрямки удосконалення методики аналізу, розглянуто аналіз впливу факторів на результативний показник, з'ясовано фінансову оцінку ефективності використання, розкрито інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках окреслено узагальнені результати дослідження аналізу, а також проаналізовано направлення щодо покращення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в умовах ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз власного капіталу підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.