Аналіз амортизації і зносу основних засобів підприємства

Курсова робота (код: kr586)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика амортизації і зносу основних засобів підприємств як об'єкту дослідження
2. Нормативно-правова база аналізу амортизації і зносу основних засобів підприємств і дослідження літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу амортизації і зносу основних засобів підприємств
5. Процес аналізу амортизації і зносу основних засобів підприємств
6. Визначення впливу факторів при аналізі амортизації і зносу основних засобів підприємств
7. Методика аналізу амортизації і зносу основних засобів підприємств в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки амортизації і зносу основних засобів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз амортизації і зносу основних засобів"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик має в своєму складі вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі визначено актуальність аналізу необоротних матеріальних ресурсів, проаналізовано мету і завдання дослідження, а також оглянуто наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження сформульовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, наведено теорію аналізу основних засобів підприємства, роз'яснено нормативно-правову базу з аналізу, вивчено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, простежено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, оцінено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. У наступному елементі курсової роботи зумовлено економічний аналіз об’єкта дослідження, досліджено організаційно-інформаційну модель аналізу, представлено організацію і здійснення оцінки наявності амортизації і зносу основних засобів підприємств, розглянуто стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, висунуто методику факторного аналізу, окреслено фінансову оцінку ефективності використання, розроблено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках опрацьовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також охарактеризовано пропозиції щодо удосконалення аналізу основних засобів підприємства в нових умовах господарювання.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит матеріальних ресурсів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.