Економічний аналіз бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємства

Курсова робота (код: kr594)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств
2. Нормативно-правова база аналізу бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств і дослідження літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств
6. Методика факторного аналізу бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств
7. Аналіз бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз бухгалтерського обліку та фінансової звітності"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі сформульовано актуальність аналізу показників звітів, опрацьовано мету і завдання дослідження, а також роз'яснено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи вивчено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, зумовлено теорію аналізу фінансової звітності підприємства, з'ясовано нормативно-правову базу з аналізу, розкрито основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, окреслено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, надано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи розроблено розробку і обґрунтування методики аналізу, оглянуто об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, розглянуто методику загального аналізу бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств, проаналізовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, обстежено методику факторного аналізу, досліджено економічний аналіз якості користування, простежено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках охарактеризовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також висвітлено направлення щодо покращення аналізу фінансової звітності підприємства в період становлення ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит витрат на оплату праці підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.