Економічний аналіз операцій на поточному рахунку бюджетних установ

Курсова робота (код: kr605)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності операцій на поточному рахунку бюджетних установ
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу операцій на поточному рахунку бюджетних установ
3. Організаційно-економічна характеристика базового закладу
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу операцій на поточному рахунку бюджетних установ
5. Процес аналізу операцій на поточному рахунку бюджетних установ
6. Визначення впливу факторів при аналізі операцій на поточному рахунку бюджетних установ
7. Методика аналізу операцій на поточному рахунку бюджетних установ в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій на поточному рахунку бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій на поточному рахунку"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі оглянуто актуальність обліку готівкових коштів, представлено мету і завдання курсової роботи, а також опрацьовано предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи визначено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, наведено економічну сутність касових операцій підприємства, проаналізовано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, охарактеризовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, розглянуто організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, простежено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи зумовлено розробку і обґрунтування методики аналізу, розроблено інформаційне забезпечення та методи аналізу, досліджено вертикальний і горизонтальний аналіз операцій на поточному рахунку бюджетних установ, з'ясовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, висвітлено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, окреслено математичний розрахунок результатів застосування, висунуто використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках надано узагальнені результати дослідження аналізу, а також вивчено шляхи поліпшення аналізу касових операцій підприємства в нових умовах господарювання.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік необоротних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.