Економічний аналіз операцій на розрахунковому рахунку підприємства

Курсова робота (код: kr608)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності операцій на розрахунковому рахунку підприємств
2. Нормативно-правова база аналізу операцій на розрахунковому рахунку підприємств і дослідження літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Модель аналізу операцій на розрахунковому рахунку підприємств: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу операцій на розрахунковому рахунку підприємств
6. Визначення впливу факторів при аналізі операцій на розрахунковому рахунку підприємств
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій на розрахунковому рахунку підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій на розрахунковому рахунку"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі опрацьовано актуальність аналізу грошових потоків, вивчено мету і завдання курсової роботи, а також висунуто методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи висвітлено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, оцінено теорію аналізу розрахунків підприємства, охарактеризовано нормативно-правову базу з аналізу, роз'яснено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, розкрито характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, окреслено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В аналітичній частині курсової роботи розглянуто аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, проаналізовано теоретичну модель аналізу, обстежено методику загального аналізу операцій на розрахунковому рахунку підприємств, наведено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, визначено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, зумовлено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, з'ясовано застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках надано узагальнені результати дослідження аналізу, а також розроблено направлення щодо покращення аналізу розрахунків підприємства в системі господарської діяльності.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит стану бухгалтерського обліку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.