Економічний аналіз витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства

Курсова робота (код: kr631)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства як об'єкту дослідження
2. Нормативно-правова база аналізу витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства і дослідження літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства
5. Процес аналізу витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства
6. Факторний аналіз витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства
7. Методика аналізу витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі оглянуто актуальність аналізу калькуляції видатків на продукцію, з'ясовано мету і завдання курсової роботи, а також простежено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах дослідження оцінено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, опрацьовано сутнісне значення собівартості і витрат підприємства, розглянуто правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, проаналізовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, розроблено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, надано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи представлено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, досліджено теоретичну модель аналізу, вивчено методику загального аналізу витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства, висунуто напрямки удосконалення методики аналізу, охарактеризовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, сформульовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, наведено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також висвітлено путі, що призводять до вдосконалення аналізу собівартості і витрат підприємства в умовах ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит прибутку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.