Бухгалтерський облік грошових потоків бюджетної установи

Курсова робота (код: kr705)

Предмет: бухгалтерський облік в бюджетних установах

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність грошових потоків бюджетної установи
2. Законодавче забезпечення бухгалтерського обліку грошових потоків бюджетної установи і аналіз літератури з теми дослідження
3. Організаційно-економічна характеристика базової бюджетної установи
4. Теоретичні основи бухгалтерського обліку грошових потоків бюджетної установи
5. Синтетичний і аналітичний облік грошових потоків бюджетної установи
6. Складання звітності бюджетної установи і відображення в ній грошових потоків бюджетної установи
7. Автоматизація бухгалтерського обліку грошових потоків бюджетної установи
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухгалтерського обліку в бюджетних установах грошових потоків бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "бухгалтерський облік в бюджетних установах грошових потоків"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена робота містить вступ, теоретичні засади і методику обліку, висновки і пропозиції, список використаної літератури. У вступі роз'яснено актуальність обліку готівкових і безготівкових монетарних активів, розроблено мету і завдання курсової роботи, а також простежено об’єкт і предмет курсової роботи обліку. В розділі по теорії курсової роботи наведено різні напрями розвитку проблеми в загальнотеоретичному плані, визначено ведення обліку з метою задоволення потреб менеджменту, обстежено доктрину бухгалтерського обліку грошових коштів підприємства, представлено нормативне забезпечення і спеціальну літературу, висвітлено загальні теоретичні питання стосовно об'єкта, що досліджується, опрацьовано економічну оцінку підприємства. В практичному розділі курсової роботи надано організацію обліку, розглянуто діючу практику ведення обліку, документальне забезпечення грошових потоків бюджетної установи, охарактеризовано аналітичний і синтетичний облік, проаналізовано узагальнення показників у звітах підприємства, оцінено використання новітньої техніки в процесі обліку. У висновках досліджено узагальнені результати дослідження обліку, а також оглянуто шляхи поліпшення обліку грошових коштів підприємства в умовах становлення ринкової економіки.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз грошових потоків підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.