Бухгалтерський облік виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи

Курсова робота (код: kr707)

Предмет: бухгалтерський облік в бюджетних установах

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи
2. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з бухгалтерського обліку виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи
3. Надання характеристики бюджетної установи, на основі якої виконується курсова робота
4. Організація бухгалтерського обліку виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи
5. Синтетичний і аналітичний облік виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи
6. Звітність бюджетної установи
7. Удосконалення бухгалтерського обліку виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи в умовах використання інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухгалтерського обліку в бюджетних установах виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця робота об'єднує вступ, теоретичну і практичні частини, висновки і пропозиції, літературні джерела. У вступі розкрито актуальність обліку, аналізу і контролю витрачання коштів з бюджету, представлено мету і завдання курсової роботи, а також висвітлено об’єкт і предмет курсової роботи обліку. В теоретичній частині дослідження оцінено можливість подальшого удосконалення методології обліку на підприємстві, опрацьовано облік як інформаційна база управління, вивчено доктрину бухгалтерського обліку видатків бюджетних установ, окреслено нормативно-правову базу, оглянуто загальні теоретичні питання стосовно об'єкта, що досліджується, роз'яснено аналіз діяльності підприємства. В другій частині курсової роботи зумовлено організацію обліку, обстежено зарубіжний досвід та міжнародні стандарти обліку, документи з обліку виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи, визначено аналітичний і синтетичний облік, наведено формування бухгалтерської звітності, розроблено комп'ютеризацію і автоматизацію в ході обліку. У висновках висунуто узагальнені результати дослідження обліку, а також проаналізовано пропозиції щодо удосконалення обліку видатків бюджетних установ в нових умовах господарювання.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз необоротних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.