Бухгалтерський облік кредиторської заборгованості бюджетних установ
Курсова робота (код: kr710)
Зміст
1. Економічна сутність кредиторської заборгованості бюджетних установ
2. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з бухгалтерського обліку кредиторської заборгованості бюджетних установ
3. Надання характеристики бюджетної установи, на основі якої виконується курсова робота
4. Теоретичні основи бухгалтерського обліку кредиторської заборгованості бюджетних установ
5. Фінансовий облік кредиторської заборгованості бюджетних установ
6. Узагальнення показників обліку кредиторської заборгованості бюджетних установ у звітності
7. Автоматизація бухгалтерського обліку кредиторської заборгованості бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури
Додатки
передзвоніть за телефоном
надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення
Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.
В курсовій досліджені головні засади бухгалтерського обліку в бюджетних установах кредиторської заборгованості бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.
Презентація на тему курсової роботи "бухгалтерський облік в бюджетних установах кредиторської заборгованості"
Структура курсової роботи по проблемі
Поточний курсовик містить вступ, теоретичну і практичні частини, висновки і пропозиції, список використаних джерел. У вступі наведено актуальність обліку розрахунків з кредиторами, проаналізовано мету і завдання дослідження, а також висвітлено об’єкт і предмет дослідження обліку. В теоретичній частині курсової роботи з'ясовано відповідність діючої організації обліку в компанії сучасним вимогам розвитку економіки, окреслено місце і роль фінансового обліку, представлено теоретико-методичні основи кредиторської заборгованості підприємства, оцінено нормативне забезпечення і спеціальну літературу, простежено полеміку навколо вивчаємого питання і визначення у відношенні до нього, роз'яснено економіко-фінансове розуміння діяльності компанії. В другій частині курсової роботи охарактеризовано організацію обліку, досліджено зарубіжний досвід та міжнародні стандарти обліку, первинний облік кредиторської заборгованості бюджетних установ, розкрито управлінський облік, висунуто узагальнення показників у звітах підприємства, надано використання новітньої техніки в процесі обліку. У висновках розроблено узагальнені результати дослідження обліку, а також вивчено пропозиції щодо удосконалення обліку кредиторської заборгованості підприємства в умовах становлення ринкової економіки.