Контроль і ревізія поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ

Курсова робота (код: kr711)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Поняття та класифікація поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ
2. Характеристика законодавчої бази і огляд літератури з контролю і ревізії поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ
3. Організаційно-економічна характеристика базової бюджетної установи
4. Планування контролю і ревізії поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ в органах ДКРС
5. Методика контролю і ревізії поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ
6. Узагальнюючий етап контролю і ревізії поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ
7. Використання комп'ютерної техніки в процесі проведення контролю і ревізії поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота структурується на: введення і теоретичні рубрики і методологічні бази, а також висновки і пропозиції, перелік вживаних джерел, а також доповнення.

У вступі окреслено важливість теми курсового дослідження та мету і завдання роботи й наведено предмети і об’єкти й інформацію й методологічні прийоми і наукову новизну проекту.

У концептуальному розділі розглянуто теоретико-методичне поняття об’єкту курсової, оцінку міри розробки поточних проблем вітчизняними та закордонними фахівцями, визначення і обгрунтування доцільності свого напряму опрацювання питання й характеристику права і основи та спеціальної літератури, надана аналітика порядку конструкції керування товариства й оцінені його загальні показники діяльності та активу і пасиву в динаміці за колишні три періоди і перспектива діяльності суб’єкта господарської діяльності взагалі та за відокремленими сторонами та враження щодо ресурсів підвищення якості поведінки фірми.

В методичному розділі надано планування перевірки, проведення аудиту поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ й вивчено систему бухобліку в компанії й методику внутрішнього контролю і узагальнення результатів перевірки й написання звіту контролю.

У висновку проаналізовано результати здійсненого досліду за ідеєю курсового проекту і окреслені путі відносно покращання перевірки поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ.

Реєстр застосованих джерел укладається із матеріалів, які використовувались при вивченні теми. По тексту роботи вставлені посилання на номер джерела в списку.

У додатках показані розроблені студентом конфігурації документів, форма №1 й форма №2 із фінансових звітів суб’єкта господарської діяльності а також оцінювальні табличні матеріали а також поточні наслідки аналітичних обрахунків а також другі матеріали, застосовані у курсовій роботі.

Курсовик зроблений узгоджено із методичними рекомендаціями ВИШі, в котрому він захищався, а також відповідно до вимог міністерства освіти і науки України. По тексту представлені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації порядку керування. Дана курсова робота була уже якісно здана у київському ВУЗі. Її можна вживати як стандарт для написання своєї курсової роботи чи для точнішого розучування тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік дебіторської заборгованості підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.