Контроль і ревізія монетарних активів бюджетних установ

Курсова робота (код: kr712)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Сутність монетарних активів бюджетних установ як об'єкту контролю і ревізії
2. Характеристика законодавчої бази і огляд літератури з контролю і ревізії монетарних активів бюджетних установ
3. Організаційно-економічна характеристика базової бюджетної установи
4. Планування контролю і ревізії монетарних активів бюджетних установ в органах ДКРС
5. Методика контролю і ревізії монетарних активів бюджетних установ
6. Акт контролю і ревізії та методика його складання
7. Використання комп'ютерної техніки в процесі проведення контролю і ревізії монетарних активів бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю монетарних активів бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота структурується на: передмова, теоретичні бази, методологічні пункти, а також висновки і пропозиції, регістр вживаних джерел, додаткові матеріали.

У преамбулі висвітлено вагомість теми курсового проекту і мету й задачі дослідження, простежено предмет і об’єкти й інформаційні бази, методичні засоби, наукову новизну роботи.

В теоретичній частині представлено фінансову суть предмету курсової, оцінку рівня розробки досліджуваних проблем вітчизняними та іноземними вченими, визнання і доказ вимоги власного напрямку опрацювання теми, огляд законодавства і бази та професійних джерел та зроблена характеристика становища конструкції керування суб’єкта господарської діяльності та оцінені його головні показники діяльності, ресурсів в динаміці за останні три періоди й перспектива діяльності фірми в цілому, за окремими шляхами та враження стосовно запасів підвищення якості функціонування фірми.

У методичному розділі оцінено складання програми інспектування й методологію аудиту монетарних активів бюджетних установ і розкрито систему фінансового обліку в організації та методику внутрішньогосподарського контролю, виведення результатів контролю і складання звіту контролю.

В висновку оглянуто наслідки зробленого дослідження за задумом курсового дослідження і висунуті путі для покращення аудиту монетарних активів бюджетних установ.

Список уживаних джерел укладається із матеріалів, що були використані при вивченні тематики. По тексту курсовика виставлені виноски на число літератури в переліку.

В додатках представлені створені студентом форми документів, баланс й звіт про фінансові результати з фінансової звітності суб’єкта господарської діяльності й оцінювальні таблиці і поточні наслідки оцінювальних розрахунків, інші матеріали, вживані в курсовій роботі.

Курсовик виконаний узгоджено з методологією ВИШі, в якому він був зданий, а також відповідно до установ міністерства освіти і науки України. За текстом зображені графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації ходу управління. Поточна курсова робота була вже успішно здана в столичному вищому навчальному закладі. Її можна споживати як приклад для створення своєї курсової роботи чи для точнішого пізнання тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік грошових коштів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.