Контроль і ревізія матеріальних запасів бюджетних установ

Курсова робота (код: kr713)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Поняття та класифікація матеріальних запасів бюджетних установ
2. Законодавче регламентування контролю і ревізії матеріальних запасів бюджетних установ і аналіз спеціальної літератури
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Організаційний етап контролю і ревізії матеріальних запасів бюджетних установ
5. Дослідний етап контролю і ревізії матеріальних запасів бюджетних установ
6. Узагальнюючий етап контролю і ревізії матеріальних запасів бюджетних установ
7. Використання комп'ютерної техніки в процесі проведення контролю і ревізії матеріальних запасів бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю матеріальних запасів бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія матеріальних запасів"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота охоплює наступні частини: вступ й концептуальні рубрики, аналітичні бази й висновки і пропозиції, реєстр уживаної літератури і доповнення.

У преамбулі простежено важливість тематики курсової роботи, мету й задачі роботи, висвітлено предмет та об’єкт та інформацію та методичні засади, наукову новизну дослідження.

В концептуальній рубриці оглянуто фінансову суть об’єкту курсової, аналіз ступеню опрацювання досліджуваних проблем нашими та зарубіжними ученими, визнання і доказ вимоги свого напрямку дослідження питання, огляд законодавчої підстави та професіональних джерел, подана аналітика стану побудови менеджменту суб’єкта господарської діяльності і проаналізовані його головні показники діяльності, ресурсів у русі за попередні 3-4 періоди та майбутнє діяльності суб’єкта господарської діяльності загалом і за конкретними напрямами й оцінки стосовно можливостей покращення ефективності функціонування товариства.

В методичній частині оглянуто складання програми інспектування і проведення аудиту матеріальних запасів бюджетних установ і опрацьовано систему фінансового обліку у організації й методику внутрішньогосподарського контролювання і реалізація наслідків контролю й складення звіту перевірки.

У висновку окреслено наслідки реалізованого опрацювання за замислом курсового дослідження, репрезентовані путі стосовно вдосконалення перевірки матеріальних запасів бюджетних установ.

Список застосованих джерел укладається з матеріалів, що використовувались при дослідженні проблеми. За текстом роботи виставлені посилання на число літератури у реєстрі.

У додатках показані створені студентом шаблони документів, звіт про фінансово-майновий стан і звіт про фінансові результати із статистичних звітів товариства, інформативні таблиці, попередні результати аналітичних обрахунків і інші матеріали, вживані у курсовому проекті.

Курсовик створений згідно із методичкою вищому навчальному закладі, де він захищався, а також відповідно до потреб МОН України. По тексту представлені графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку управління. Запропонована курсова робота була вже вдало здана в провідному університеті. Її можливо вживати як зразок для створення Вашої курсової роботи або для глибшого вивчення теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік необоротних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.