Контроль і ревізія короткострокової дебіторської заборгованості бюджетних установ

Курсова робота (код: kr714)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика короткострокової дебіторської заборгованості бюджетних установ
2. Характеристика законодавчої бази і огляд літератури з контролю і ревізії короткострокової дебіторської заборгованості бюджетних установ
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Організація контролю і ревізії короткострокової дебіторської заборгованості бюджетних установ
5. Контроль і ревізія короткострокової дебіторської заборгованості бюджетних установ
6. Акт контролю і ревізії та методика його складання
7. Методика контролю і ревізії короткострокової дебіторської заборгованості бюджетних установ в умовах застосування інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю короткострокової дебіторської заборгованості бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота структурується на: преамбула, концептуальні пункти і прикладні частини, висновок, список використаних джерел і доповнення.

В вступі роз'яснено значення тематики курсового дослідження і ціль й завдання дослідження та розглянуто предмет, об’єкти, інформацію й методичні засади та напрямки апробації дослідження.

У концептуальному пункті сформульовано теоретико-методичну сутність предмету курсової, розгляд міри розкриття цих проблем нашими та іноземними науковцями, визнання і обгрунтування доцільності свого напрямку вивчення проблеми і оцінку законодавчої бази та професіональних джерел та висунута оцінка становища структури менеджменту суб’єкта господарської діяльності й охарактеризовані його головні дані господарювання й активу і пасиву у русі за колишні три роки й перспектива діяльності компанії взагалі й за деякими напрямами, оцінки стосовно можливостей підвищення ефективності функціонування товариства.

У аудиторській частині обстежено планування контролю, методологію перевірки короткострокової дебіторської заборгованості бюджетних установ та простежено систему фінансового обліку у товаристві та методику внутрішньогосподарського контролю і реалізація наслідків перевірки й складання висновку аудиту.

У висновках і пропозиціях опрацьовано результати виконаного досліду за задумом курсової роботи, окреслені напрями стосовно покращання аудиту короткострокової дебіторської заборгованості бюджетних установ.

Реєстр вживаної літератури укладається із матеріалів, що використовувались при розгляді проблеми. По тексту курсовика проставлені посилання на число джерела в переліку.

У додатку представлені розроблені студентом конфігурації документів, баланси та звіт про фінансові результати з статистичної звітності компанії, аналітичні табличні матеріали й загальні наслідки оцінювальних обчислень та інакші матеріали, використані у курсовій роботі.

Курсовик написаний узгоджено з методологічними рекомендаціями університеті, де він був зданий, а також згідно до установ міністерства освіти і науки України. По тексту вставлені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу керування. Поточна курсова робота була уже благополучно складена в столичному вищому навчальному закладі. Її можливо вживати як приклад для створення Вашої курсової роботи чи для більшого оволодіння тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит нематеріальних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.