Контроль і ревізія короткострокових зобов'язань бюджетних установ

Курсова робота (код: kr715)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика короткострокових зобов'язань бюджетних установ
2. Характеристика законодавчої бази і огляд літератури з контролю і ревізії короткострокових зобов'язань бюджетних установ
3. Організаційно-економічна характеристика базової бюджетної установи
4. Організаційний етап контролю і ревізії короткострокових зобов'язань бюджетних установ
5. Контроль і ревізія короткострокових зобов'язань бюджетних установ
6. Узагальнення і реалізація результатів контролю і ревізії короткострокових зобов'язань бюджетних установ
7. Методика контролю і ревізії короткострокових зобов'язань бюджетних установ в умовах застосування інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю короткострокових зобов'язань бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота складається із підрозділів: вступ, теоретичні розділи, а також практичні пункти та висновок, перелік застосованих джерел і додаток.

В введенні представлено важливість тематики курсової роботи, мету, задачі роботи та роз'яснено предмет, об’єкти та інформативні матеріали й методичний спосіб і загальну характеристику проекту.

В першому розділі розглянуто економічний зміст об’єкту курсової, аналіз рівня розкриття цих проблем нашими та іноземними науковцями, визначення і доказ доцільності власного напряму вивчення теми й перегляд законодавства і бази і професіональної літератури й висунута характеристика порядку конструкції управління компанії й проаналізовані його загальні показники господарювання, балансу в русі за колишні 3-4 періоди, перспектива діяльності товариства взагалі і за певними шляхами та оцінки стосовно резервів покращання ефективності функціонування фірми.

В аудиторській рубриці окреслено організацію перевірки і проведення контролю короткострокових зобов'язань бюджетних установ та розроблено систему фінансового обліку в фірмі, методику внутрішнього контролювання й виведення результатів перевірки і складення звіту контролю.

У висновку простежено результати здійсненого досліду за задумом курсової роботи та окреслені напрями відносно покращання аудиту короткострокових зобов'язань бюджетних установ.

Реєстр застосованих джерел збирається з матеріалів, що були використані при розгляді теми. По тексту курсовика вставлені виноски на номер літератури у переліку.

У доповненнях показані створені автором шаблони документів, баланс і звіт про сукупний дохід із статистичних звітів суб’єкта господарської діяльності й аналітичні таблиці і загальні результати аналітичних обрахунків й другі джерела, вживані в курсовому досліджені.

Курсовик виконаний узгоджено з методичкою ВУЗу, в котрому він був захищений, а також згідно до вимог МОН України. По тексту відображені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку менеджменту. Дана курсова робота була вже успішно здана у провідному вищому навчальному закладі. Її можна використовувати як приклад для виготовлення власної курсової роботи або для глибшого оволодіння теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит доходів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.