Контроль і ревізія використання спеціальних коштів бюджетної установи

Курсова робота (код: kr716)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Поняття та класифікація використання спеціальних коштів бюджетної установи
2. Законодавче регламентування контролю і ревізії використання спеціальних коштів бюджетної установи і аналіз спеціальної літератури
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Організація контролю і ревізії використання спеціальних коштів бюджетної установи
5. Контроль і ревізія використання спеціальних коштів бюджетної установи
6. Узагальнення і реалізація результатів контролю і ревізії використання спеціальних коштів бюджетної установи
7. Автоматизація контролю і ревізії використання спеціальних коштів бюджетної установи
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю використання спеціальних коштів бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота розподіляється на: вступ й концептуальні рубрики та аудиторські частини, висновок, регістр застосованих джерел й додатки.

У введенні сформульовано значення теми курсового дослідження та мету та завдання проекту та досліджено предмети й об’єкти, інформаційну базу і методичні засоби, напрямки апробації дослідження.

У теоретичному пункті опрацьовано теоретико-методичне поняття об’єкту дослідження, аналіз ступеню опрацювання цих тем вітчизняними та зарубіжними науковцями, визнання і підтвердження потреби власного напряму дослідження теми й оцінку законодавчої підстави і фахових джерел і надана аналітика стану конструкції керування суб’єкта господарської діяльності та оцінені його загальні показники діяльності і балансу в динаміці за попередні 3-4 роки та можливості розвитку товариства взагалі і за певними шляхами й оцінювання стосовно запасів покращання якості функціонування суб’єкта господарювання.

У прикладній частині простежено організацію перевірки та методику перевірки використання спеціальних коштів бюджетної установи та розкрито систему фінансового обліку у товаристві й методику внутрішнього контролю та реалізація результатів контролю і складення висновку аудиту.

У висновку з'ясовано результати зробленого дослідження за ідеєю курсового дослідження і показані шляхи для удосконалення аудиту використання спеціальних коштів бюджетної установи.

Реєстр застосованих джерел укладається з матеріалів, які були використані при вивченні тематики. По тексту курсовика виставлені виноски на номер літератури у реєстрі.

В додаткових матеріалах надані створені автором шаблони документів, баланс та звіт про фінансові результати із річних звітів фірми, інформаційні таблиці а також загальні наслідки аналітичних обчислень а також інші матеріали, використані у курсовій роботі.

Курсовик написаний згідно з методичними рекомендаціями ВИШі, де він був захищений, а також згідно до установ МОН України. По тексту відображені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації ходу менеджменту. Запропонована курсова робота була вже успішно складена в українському вищому навчальному закладі. Її можна споживати як стандарт для виготовлення особистої курсової роботи або для глибшого оволодіння теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит стану бухгалтерського обліку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.