Контроль і ревізія фінансування і видатків бюджетних установ

Курсова робота (код: kr717)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Поняття та класифікація фінансування і видатків бюджетних установ
2. Законодавче регламентування контролю і ревізії фінансування і видатків бюджетних установ і аналіз спеціальної літератури
3. Організаційна структура і оцінка діяльності бюджетної установи
4. Організація контролю і ревізії фінансування і видатків бюджетних установ
5. Методика контролю і ревізії фінансування і видатків бюджетних установ
6. Акт контролю і ревізії та методика його складання
7. Автоматизація контролю і ревізії фінансування і видатків бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю фінансування і видатків бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота структурується на: вступ та теоретичні рубрики, а також методичні бази, висновок, список використаної літератури та додаткові матеріали.

У преамбулі опрацьовано вагомість теми курсового проекту і мету і завдання роботи, розглянуто предмет й об’єкти і інформаційну базу і методичні засоби, наукову новизну проекту.

У концептуальному розділі вивчено загальну характеристику об’єкту курсової, розгляд рівня розкриття поточних проблем вітчизняними та зарубіжними фахівцями, визначення і підтвердження необхідності свого напрямку дослідження питання, характеристику законодавства і підстави, наукових джерел, складена характеристика становища структури керування підприємства, оцінені його основні статті діяльності та активу і пасиву в русі за попередні 3-4 періоди та майбутнє господарювання товариства в цілому та за окремими сторонами, оцінку стосовно запасів підвищення ефективності функціонування суб’єкта господарювання.

В методологічній частині обстежено організацію контролю та методологію аудиту фінансування і видатків бюджетних установ і розкрито систему бухгалтерського обліку в компанії і методику внутрішнього контролю, реалізація наслідків контролю й створення звіту контролю.

В висновках і пропозиціях проаналізовано результати зробленого вивчення за ідеєю курсового дослідження і репрезентовані напрями для покращення перевірки фінансування і видатків бюджетних установ.

Перелік вживаної літератури укладається із матеріалів, які використовувались при вивченні тематики. По тексту роботи проставлені посилання на номер літератури у списку.

У доповненнях надані створені автором шаблони документів, звіт про фінансово-майновий стан, форма №2 з фінансових звітів суб’єкта господарської діяльності і інформативні таблиці й поточні результати аналітичних розрахунків та інші матеріали, вживані в курсовій роботі.

Курсовик виконаний узгоджено із методологією університеті, в якому він захищався, а також згідно до потреб МОН України. За текстом вставлені ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації процесу керування. Пропонована курсова робота була вже вдало складена в київському ВУЗі. Її можна вживати як зразок для написання власної курсової роботи або для більшого розучування теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит внутрішнього контролю підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.