Контроль і ревізія матеріальних цінностей бюджетних установ

Курсова робота (код: kr718)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Сутність матеріальних цінностей бюджетних установ як об'єкту контролю і ревізії
2. Характеристика законодавчої бази і огляд літератури з контролю і ревізії матеріальних цінностей бюджетних установ
3. Організаційна структура і оцінка діяльності бюджетної установи
4. Організація контролю і ревізії матеріальних цінностей бюджетних установ
5. Контроль і ревізія матеріальних цінностей бюджетних установ
6. Акт контролю і ревізії та методика його складання
7. Проведення контролю і ревізії матеріальних цінностей бюджетних установ в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю матеріальних цінностей бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія матеріальних цінностей"Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота включає введення й концептуальні пункти, методологічні розділи, а також висновок, перелік застосованих джерел й додатки.

В преамбулі розкрито важливість тематики курсового проекту й ціль і задачі дослідження, визначено предмет та об’єкт і інформаційні бази й методологічні прийоми, напрямки апробації проекту.

В теоретичному розділі розроблено теоретико-методичний зміст предмету дослідження, розгляд міри опрацювання досліджуваних проблем нашими та закордонними фахівцями, визнання і доказ доцільності власного напряму вивчення теми й характеристику законодавчої бази й фахової літератури й надана аналітика порядку побудови керування суб’єкта господарювання, оцінені його загальні статті господарювання, активу і пасиву у русі за останні 3-4 роки й перспективи діяльності товариства загалом та за окремими сторонами і оцінювання стосовно резервів покращання якості роботи компанії.

В практичному пункті вивчено планування інспектування, здійснення перевірки матеріальних цінностей бюджетних установ й визначено систему фінансового обліку в організації і методику внутрішнього контролю та узагальнення наслідків ревізії, написання висновку перевірки.

У висновках і пропозиціях оглянуто результати проведеного дослідження за концепцією курсового проекту, виставлені путі відносно удосконалення перевірки матеріальних цінностей бюджетних установ.

Регістр уживаної літератури складається із матеріалів, що використовувались при дослідженні проблеми. По тексту роботи вставлені посилання на номер літератури у переліку.

У доповненнях надані складені автором конфігурації документів, баланс і форма №2 із річних звітів суб’єкта господарювання і інформативні таблиці й попередні наслідки оцінювальних розрахунків а також другі матеріали, використані в курсовому досліджені.

Курсовик написаний відповідно із методичкою ВУЗу, де він захищався, а також згідно до правил міністерства освіти і науки України. По тексту надані графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку керування. Пропонована курсова робота була вже вдало захищена у київському інституті. Її можна використовувати як шаблон для створення Вашої курсової роботи або для точнішого пізнання тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік дебіторської заборгованості підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.