Контроль і ревізія доходів і видатків бюджетних установ

Курсова робота (код: kr719)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика доходів і видатків бюджетних установ
2. Нормативно-правове регулювання контролю і ревізії доходів і видатків бюджетних установ та огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базової бюджетної установи
4. Планування контролю і ревізії доходів і видатків бюджетних установ в органах ДКРС
5. Контроль і ревізія доходів і видатків бюджетних установ
6. Узагальнюючий етап контролю і ревізії доходів і видатків бюджетних установ
7. Використання комп'ютерної техніки в процесі проведення контролю і ревізії доходів і видатків бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю доходів і видатків бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складається із підрозділів: передмова і концептуальні частини і аудиторські бази й висновки і пропозиції, регістр застосованих джерел і додатки.

В введенні обстежено важливість теми курсового проекту і ціль й завдання роботи й з'ясовано предмет і об’єкт та інформативні матеріали і методичні засоби і загальну характеристику проекту.

В концептуальній частині з'ясовано теоретико-методичну характеристику предмету роботи, оцінку міри розкриття поточних тем вітчизняними та іноземними вченими, визначення і доказ доцільності власного напряму вивчення питання та характеристику законодавчої підстави та професіональних джерел, складена оцінка стану структури менеджменту компанії і охарактеризовані його загальні дані діяльності і балансу в русі за колишні три періоди та можливості діяльності суб’єкта господарської діяльності взагалі і за окремими напрямами та оцінку стосовно можливостей покращання якості роботи фірми.

У аудиторській частині роз'яснено систему інспектування та методику перевірки доходів і видатків бюджетних установ та з'ясовано систему фінансового обліку у компанії й методику внутрішньогосподарського контролю і реалізація результатів контролю та складання звіту контролю.

В висновку проаналізовано наслідки зробленого вивчення за задумом курсової роботи та виведені пропозиції для вдосконалення аудиту доходів і видатків бюджетних установ.

Список застосованої літератури збирається із матеріалів, що були використані при вивченні проблеми. За текстом роботи вставлені посилання на число літератури у регістрі.

У доповненнях представлені складені студентом шаблони документів, звіт про фінансово-майновий стан й звіти про фінансові результати із статистичної звітності суб’єкта господарської діяльності й інформативні табличні матеріали й загальні наслідки аналітичних обрахунків а також інші джерела, застосовані у курсовому досліджені.

Курсовик створений згідно з методичними рекомендаціями університеті, де він був захищений, а також узгоджено до правил міністерства освіти і науки України. За текстом надані ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу управління. Ця курсова робота була уже успішно складена в провідному інституті. Її можливо використовувати як зразок для написання власної курсової роботи або для точнішого розучування тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит товарних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.