Контроль і ревізія операцій на поточному рахунку бюджетних установ

Курсова робота (код: kr720)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Поняття та класифікація операцій на поточному рахунку бюджетних установ
2. Законодавче регламентування контролю і ревізії операцій на поточному рахунку бюджетних установ і аналіз спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базової бюджетної установи
4. Організаційний етап контролю і ревізії операцій на поточному рахунку бюджетних установ
5. Контроль і ревізія операцій на поточному рахунку бюджетних установ
6. Узагальнення і реалізація результатів контролю і ревізії операцій на поточному рахунку бюджетних установ
7. Проведення контролю і ревізії операцій на поточному рахунку бюджетних установ в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю операцій на поточному рахунку бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота складається із підрозділів: преамбула, теоретичні пункти і практичні частини і висновок, список застосованої літератури, а також додатки.

У преамбулі досліджено значення тематики курсової роботи та ціль й завдання роботи й розглянуто предмети та об’єкти та інформаційні бази та методичний спосіб й отримані результати роботи.

У концептуальному розділі визначено методичну сутність предмету роботи, оцінку ступеню розкриття досліджуваних тем вітчизняними та закордонними вченими, визначення і доказ вимоги власного напряму вивчення проблеми та перегляд законодавства і бази і спеціальної літератури і висунута оцінка порядку побудови управління суб’єкта господарювання і оцінені його головні дані господарювання і ресурсів у динаміці за останні три періоди й можливості господарювання товариства взагалі та за деякими напрямами й оцінювання стосовно можливостей покращення ефективності роботи суб’єкта господарської діяльності.

У методичному пункті розкрито складання програми інспектування, здійснення контролю операцій на поточному рахунку бюджетних установ та окреслено систему бухобліку в компанії, методику внутрішньогосподарського контролю й виведення результатів контролю та складання висновку перевірки.

У висновку проаналізовано результати здійсненого вивчення за замислом курсової роботи і описані путі стосовно покращення контролю операцій на поточному рахунку бюджетних установ.

Список застосованої літератури укладається із матеріалів, що використовувались при дослідженні теми. За текстом курсовика проставлені посилання на номер джерела в регістрі.

В додаткових матеріалах представлені створені студентом конфігурації документів, баланси та звіт про фінансові результати із річних звітів підприємства, інформативні таблиці й загальні наслідки аналітичних розрахунків й інші матеріали, використані у курсовому досліджені.

Курсовик написаний згідно з методологією ВУЗу, в котрому він був зданий, а також відповідно до правил міністерства освіти і науки України. По тексту надані ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації процесу управління. Приведена курсова робота була вже вдало здана в українському ВУЗі. Її можна застосовувати як приклад для створення особистої курсової роботи чи для глибшого пізнання тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансового стану підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.