Контроль і ревізія операцій на розрахунковому рахунку бюджетних установ

Курсова робота (код: kr721)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Сутність операцій на розрахунковому рахунку бюджетних установ як об'єкту контролю і ревізії
2. Характеристика законодавчої бази і огляд літератури з контролю і ревізії операцій на розрахунковому рахунку бюджетних установ
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Організаційний етап контролю і ревізії операцій на розрахунковому рахунку бюджетних установ
5. Дослідний етап контролю і ревізії операцій на розрахунковому рахунку бюджетних установ
6. Акт контролю і ревізії та методика його складання
7. Проведення контролю і ревізії операцій на розрахунковому рахунку бюджетних установ в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю операцій на розрахунковому рахунку бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота включає передмова й теоретичні розділи й аудиторські рубрики й висновки і пропозиції, регістр застосованої літератури й доповнення.

У преамбулі розглянуто значення тематики курсового дослідження й ціль й завдання проекту, висунуто предмет, об’єкти та інформативні матеріали та методологічні прийоми та загальну характеристику роботи.

У теоретичному пункті з'ясовано методичну характеристику об’єкту роботи, аналіз рівня розробки поточних тем вітчизняними та іноземними науковцями, визнання і підтвердження потреби особистого напряму дослідження теми й огляд законодавчої бази й професіональної літератури й складена аналітика становища структури менеджменту підприємства і охарактеризовані його основні показники діяльності та активу і пасиву в динаміці за попередні три роки, перспектива діяльності товариства загалом та за певними шляхами й оцінку стосовно ресурсів покращення ефективності функціонування суб’єкта господарської діяльності.

У методологічному пункті висунуто складання програми контролю, методологію контролю операцій на розрахунковому рахунку бюджетних установ, простежено систему фінансового обліку у компанії й методику внутрішнього контролювання, реалізація наслідків контролю і складення висновку контролю.

В висновку розкрито наслідки реалізованого опрацювання за темою курсової роботи та виставлені шляхи щодо удосконалення аудиту операцій на розрахунковому рахунку бюджетних установ.

Реєстр застосованої літератури складається із матеріалів, що використовувались при розгляді теми. По тексту курсовика проставлені посилання на номер літератури в переліку.

У додатку надані створені студентом конфігурації документів, форма №1 та звіт про сукупний дохід з фінансових звітів фірми та інформаційні табличні матеріали та поточні наслідки оцінювальних обчислень і другі матеріали, вживані в курсовому проекті.

Курсовик виконаний згідно із методичними рекомендаціями вищому навчальному закладі, де він був зданий, а також відповідно до потреб міністерства освіти і науки України. За текстом представлені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу керування. Пропонована курсова робота була уже успішно здана у київському університеті. Її можливо використовувати як приклад для виготовлення власної курсової роботи чи для сильнішого оволодіння теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансової звітності підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.