Контроль і ревізія касових операцій бюджетних установ

Курсова робота (код: kr722)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Сутність касових операцій бюджетних установ як об'єкту контролю і ревізії
2. Законодавче регламентування контролю і ревізії касових операцій бюджетних установ і аналіз спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базової бюджетної установи
4. Організаційний етап контролю і ревізії касових операцій бюджетних установ
5. Дослідний етап контролю і ревізії касових операцій бюджетних установ
6. Узагальнюючий етап контролю і ревізії касових операцій бюджетних установ
7. Проведення контролю і ревізії касових операцій бюджетних установ в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю касових операцій бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота містить передмова, концептуальні розділи та прикладні пункти, а також висновки і пропозиції, перелік застосованої літератури й доповнення.

У введенні опрацьовано актуальність теми курсового дослідження, мету, задачі проекту та висвітлено предмети і об’єкт, інформацію та методичний спосіб і отримані результати дослідження.

В концептуальній рубриці проаналізовано методичне поняття предмету роботи, аналіз ступеню розробки поточних тем нашими та закордонними фахівцями, визнання і доведення доцільності особистого напряму дослідження питання та оцінку законодавчої підстави і спеціальної літератури та надана аналітика стану побудови керування суб’єкта господарювання й проаналізовані його головні статті господарювання, активу і пасиву в динаміці за останні три періоди і перспективи розвитку компанії загалом і за конкретними курсами, враження стосовно можливостей покращання ефективності функціонування суб’єкта господарської діяльності.

У аудиторському розділі розкрито складання програми контролю, здійснення аудиту касових операцій бюджетних установ і надано систему фінансового обліку у організації і методику внутрішньогосподарського контролю та виведення наслідків перевірки та складання висновку перевірки.

У висновку розроблено наслідки здійсненого дослідження за замислом курсового проекту, представлені напрями щодо вдосконалення перевірки касових операцій бюджетних установ.

Реєстр застосованої літератури збирається з матеріалів, що були використані при дослідженні проблеми. По тексту курсовика виставлені посилання на номер літератури в реєстрі.

У доповненнях представлені складені студентом шаблони документів, баланси й звіт про сукупний дохід із фінансової звітності фірми і аналітичні табличні матеріали і поточні наслідки оцінювальних обрахунків та інші джерела, застосовані в курсовій роботі.

Курсовик виконаний відповідно з методологією ВИШі, в якому він був захищений, а також узгоджено до правил МОН України. По тексту зображені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації процесу менеджменту. Дійсна курсова робота була вже якісно захищена у провідному ВУЗі. Її можливо використовувати як шаблон для створення Вашої курсової роботи чи для сильнішого оволодіння теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит витрат підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.