Контроль і ревізія безготівкових розрахунків бюджетних установ

Курсова робота (код: kr723)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Сутність безготівкових розрахунків бюджетних установ як об'єкту контролю і ревізії
2. Висвітлення контролю і ревізії безготівкових розрахунків бюджетних установ в нормативних актах і спеціальній літературі
3. Організаційна структура і оцінка діяльності бюджетної установи
4. Планування контролю і ревізії безготівкових розрахунків бюджетних установ в органах ДКРС
5. Контроль і ревізія безготівкових розрахунків бюджетних установ
6. Акт контролю і ревізії та методика його складання
7. Автоматизація контролю і ревізії безготівкових розрахунків бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю безготівкових розрахунків бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія безготівкових розрахунків"Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота розподіляється на: вступ і теоретичні розділи, а також методологічні частини, а також висновок, регістр застосованої літератури, додаток.

В передмові з'ясовано значення теми курсового дослідження й ціль і задачі проекту та розроблено предмети й об’єкти та інформацію, методичні засоби і загальну характеристику проекту.

У концептуальній рубриці проаналізовано економічну сутність об’єкту роботи, оцінку ступеню розробки поточних тем українськими та закордонними вченими, визначення і доведення необхідності свого напряму вивчення теми й обстеження законодавчої бази, професіональної літератури та складена аналітика порядку побудови управління компанії й охарактеризовані його основні показники діяльності і балансу у русі за останні три періоди і майбутнє розвитку фірми загалом та за певними напрямами й оцінку стосовно резервів покращання ефективності роботи компанії.

У методичній рубриці оцінено складання програми контролю та здійснення контролю безготівкових розрахунків бюджетних установ, наведено систему бухгалтерського обліку у товаристві, методику внутрішнього контролю та виведення результатів перевірки та складання звіту аудиту.

В висновках і пропозиціях досліджено результати реалізованого дослідження за концепцією курсового дослідження і виставлені напрями стосовно покращення контролю безготівкових розрахунків бюджетних установ.

Реєстр вживаних джерел складається з матеріалів, що були використані при вивченні теми. По тексту роботи проставлені посилання на номер джерела у реєстрі.

У додаткових матеріалах показані розроблені автором конфігурації документів, баланси і звіт про фінансові результати з річних звітів суб’єкта господарювання а також інформаційні табличні матеріали а також загальні наслідки аналітичних обчислень й інші матеріали, вживані у курсовому проекті.

Курсовик зроблений згідно з методологією університеті, в котрому він був зданий, а також відповідно до потреб міністерства освіти і науки України. По тексту зображені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу менеджменту. Поточна курсова робота була уже успішно захищена у українському університеті. Її можна використовувати як стандарт для виготовлення особистої курсової роботи або для глибшого оволодіння теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит фінансових результатів діяльності підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.