Контроль і ревізія заробітної плати бюджетних установ

Курсова робота (код: kr724)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика заробітної плати бюджетних установ
2. Характеристика законодавчої бази і огляд літератури з контролю і ревізії заробітної плати бюджетних установ
3. Організаційна структура і оцінка діяльності бюджетної установи
4. Організація контролю і ревізії заробітної плати бюджетних установ
5. Контроль і ревізія заробітної плати бюджетних установ
6. Узагальнення і реалізація результатів контролю і ревізії заробітної плати бюджетних установ
7. Проведення контролю і ревізії заробітної плати бюджетних установ в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю заробітної плати бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота має такі розділи як вступ й теоретичні основи й методичні основи й висновок, список використаної літератури і доповнення.

У преамбулі оцінено значення теми курсової роботи і ціль, завдання дослідження і оглянуто предмети та об’єкти й інформаційні бази, методичні засоби й наукову новизну проекту.

У першому пункті надано фінансове поняття предмету дослідження, оцінку ступеню розробки поточних тем нашими та іноземними науковцями, визначення і доведення потреби свого напряму опрацювання теми та огляд законодавчої підстави та спеціальної літератури, подана аналітика становища конструкції керування підприємства та оцінені його головні показники діяльності й ресурсів в русі за останні 3-4 роки та перспективи розвитку суб’єкта господарської діяльності загалом й за конкретними шляхами та враження стосовно ресурсів покращання ефективності поведінки товариства.

У другій рубриці роз'яснено планування інспектування, проведення аудиту заробітної плати бюджетних установ й наведено систему бухобліку в організації і методику внутрішнього контролювання й реалізація результатів перевірки й створення звіту перевірки.

В висновку представлено наслідки проведеного дослідження за ідеєю курсової роботи, виведені путі стосовно покращання аудиту заробітної плати бюджетних установ.

Перелік використаної літератури укладається з матеріалів, які були використані при дослідженні проблеми. За текстом роботи виставлені посилання на номер літератури у списку.

У додаткових матеріалах виставлені складені автором форми документів, баланс, форма №2 з річної звітності підприємства й інформаційні таблиці а також первинні наслідки оцінювальних обрахунків, інші джерела, використані в курсовому досліджені.

Курсовик зроблений узгоджено з методикою ВУЗу, де він був зданий, а також згідно до потреб МОН України. По тексту надані графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації процесу менеджменту. Дійсна курсова робота була вже успішно здана у українському інституті. Її можна використовувати як шаблон для виготовлення власної курсової роботи або для точнішого вивчення теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік прибутку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.