Контроль і ревізія дебіторської та кредиторської заборгованості бюджетних установ

Курсова робота (код: kr725)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Сутність дебіторської та кредиторської заборгованості бюджетних установ як об'єкту контролю і ревізії
2. Характеристика законодавчої бази і огляд літератури з контролю і ревізії дебіторської та кредиторської заборгованості бюджетних установ
3. Організаційно-економічна характеристика базової бюджетної установи
4. Організаційний етап контролю і ревізії дебіторської та кредиторської заборгованості бюджетних установ
5. Дослідний етап контролю і ревізії дебіторської та кредиторської заборгованості бюджетних установ
6. Узагальнення і реалізація результатів контролю і ревізії дебіторської та кредиторської заборгованості бюджетних установ
7. Методика контролю і ревізії дебіторської та кредиторської заборгованості бюджетних установ в умовах застосування інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю дебіторської та кредиторської заборгованості бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота складається із підрозділів: вступ й концептуальні бази, а також методологічні пункти й висновок, список уживаної літератури та додаткові матеріали.

В преамбулі розроблено важливість тематики курсового проекту й мету й задачі проекту й розглянуто предмети, об’єкти, інформативні матеріали і методичний спосіб й отримані результати дослідження.

В теоретичній частині розроблено практичне поняття предмету дослідження, розгляд ступеню розкриття поточних проблем українськими та закордонними фахівцями, визначення і обгрунтування потреби особистого напряму опрацювання теми й огляд законодавства і бази, професійних джерел та подана оцінка становища конструкції менеджменту фірми й проаналізовані його основні статті діяльності, балансу у русі за попередні 3-4 періоди, перспектива розвитку суб’єкта господарської діяльності взагалі й за відокремленими напрямами і оцінку стосовно ресурсів покращення якості поведінки компанії.

В практичній частині простежено організацію інспектування та проведення перевірки дебіторської та кредиторської заборгованості бюджетних установ, висвітлено систему фінансового обліку в компанії, методику внутрішнього контролю та узагальнення наслідків ревізії й складення звіту контролю.

В висновку з'ясовано результати здійсненого опрацювання за концепцією курсової роботи, висунуті напрями відносно удосконалення перевірки дебіторської та кредиторської заборгованості бюджетних установ.

Реєстр уживаної літератури складається із матеріалів, що були використані при дослідженні теми. За текстом курсовика вставлені виноски на число джерела в списку.

У додатку показані складені студентом форми документів, форма №1 та звіт про фінансові результати із річної звітності суб’єкта господарювання та інформативні табличні матеріали, поточні результати оцінювальних розрахунків й другі матеріали, вживані у курсовому проекті.

Курсовик зроблений відповідно із методологічними рекомендаціями вищому навчальному закладі, в котрому він був зданий, а також згідно до правил МОН України. По тексту представлені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу керування. Запропонована курсова робота була уже успішно складена у українському університеті. Її можливо споживати як шаблон для створення особистої курсової роботи чи для глибшого пізнання теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік товарних запасів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.