Контроль і ревізія поточних зобов'язань бюджетних установ

Курсова робота (код: kr726)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Поняття та класифікація поточних зобов'язань бюджетних установ
2. Характеристика законодавчої бази і огляд літератури з контролю і ревізії поточних зобов'язань бюджетних установ
3. Організаційно-економічна характеристика базової бюджетної установи
4. Планування контролю і ревізії поточних зобов'язань бюджетних установ в органах ДКРС
5. Методика контролю і ревізії поточних зобов'язань бюджетних установ
6. Узагальнюючий етап контролю і ревізії поточних зобов'язань бюджетних установ
7. Проведення контролю і ревізії поточних зобов'язань бюджетних установ в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю поточних зобов'язань бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота включає введення та теоретичні бази, аналітичні пункти і висновок, регістр вживаних джерел і додаткові матеріали.

У преамбулі досліджено значення теми курсового проекту, мету й задачі проекту, надано предмет і об’єкт та інформаційну базу, методичний спосіб та наукову новизну роботи.

У теоретичній частині розроблено загальну суть об’єкту дослідження, розгляд міри розробки цих проблем вітчизняними та зарубіжними ученими, визначення і підтвердження потреби власного напрямку вивчення проблеми і огляд правової підстави і спеціальних джерел, подана аналітика порядку побудови управління суб’єкта господарювання й проаналізовані його головні дані діяльності і балансу у динаміці за колишні 3-4 періоди й майбутнє діяльності суб’єкта господарської діяльності в цілому та за деякими напрямами і враження щодо запасів підвищення ефективності роботи фірми.

У дослідній рубриці обстежено планування контролю й методологію перевірки поточних зобов'язань бюджетних установ й надано систему бухобліку в фірмі й методику внутрішньогосподарського контролювання та реалізація результатів ревізії і складення звіту аудиту.

У висновку окреслено наслідки реалізованого досліду за задумом курсової роботи й показані пропозиції відносно покращання перевірки поточних зобов'язань бюджетних установ.

Регістр використаної літератури укладається із матеріалів, які використовувались при розгляді теми. По тексту курсовика виставлені виноски на номер джерела в переліку.

В додатку показані розроблені автором шаблони документів, форма №1, звіти про фінансові результати з статистичної звітності товариства й інформативні таблиці і загальні наслідки оцінювальних обрахунків і інакші джерела, застосовані у курсовій роботі.

Курсовик зроблений узгоджено з методологією ВИШі, в якому він захищався, а також узгоджено до потреб МОН України. По тексту зображені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації ходу управління. Запропонована курсова робота була уже вдало захищена у київському вищому навчальному закладі. Її можливо вживати як шаблон для написання своєї курсової роботи чи для сильнішого оволодіння тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит фінансового стану підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.