Контроль і ревізія поточних зобов'язань бюджетних установ
Курсова робота (код: kr726)
Зміст
1. Поняття та класифікація поточних зобов'язань бюджетних установ
2. Характеристика законодавчої бази і огляд літератури з контролю і ревізії поточних зобов'язань бюджетних установ
3. Організаційно-економічна характеристика базової бюджетної установи
4. Планування контролю і ревізії поточних зобов'язань бюджетних установ в органах ДКРС
5. Методика контролю і ревізії поточних зобов'язань бюджетних установ
6. Узагальнюючий етап контролю і ревізії поточних зобов'язань бюджетних установ
7. Проведення контролю і ревізії поточних зобов'язань бюджетних установ в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури
Додатки
передзвоніть за телефоном
надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення
Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.
В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю поточних зобов'язань бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.
Структура курсової роботи по проблемі
Поточна курсова робота включає введення та теоретичні бази, аналітичні пункти і висновок, регістр вживаних джерел і додаткові матеріали.
У преамбулі досліджено значення теми курсового проекту, мету й задачі проекту, надано предмет і об’єкт та інформаційну базу, методичний спосіб та наукову новизну роботи.
У теоретичній частині розроблено загальну суть об’єкту дослідження, розгляд міри розробки цих проблем вітчизняними та зарубіжними ученими, визначення і підтвердження потреби власного напрямку вивчення проблеми і огляд правової підстави і спеціальних джерел, подана аналітика порядку побудови управління суб’єкта господарювання й проаналізовані його головні дані діяльності і балансу у динаміці за колишні 3-4 періоди й майбутнє діяльності суб’єкта господарської діяльності в цілому та за деякими напрямами і враження щодо запасів підвищення ефективності роботи фірми.
У дослідній рубриці обстежено планування контролю й методологію перевірки поточних зобов'язань бюджетних установ й надано систему бухобліку в фірмі й методику внутрішньогосподарського контролювання та реалізація результатів ревізії і складення звіту аудиту.
У висновку окреслено наслідки реалізованого досліду за задумом курсової роботи й показані пропозиції відносно покращання перевірки поточних зобов'язань бюджетних установ.
Регістр використаної літератури укладається із матеріалів, які використовувались при розгляді теми. По тексту курсовика виставлені виноски на номер джерела в переліку.
В додатку показані розроблені автором шаблони документів, форма №1, звіти про фінансові результати з статистичної звітності товариства й інформативні таблиці і загальні наслідки оцінювальних обрахунків і інакші джерела, застосовані у курсовій роботі.
Курсовик зроблений узгоджено з методологією ВИШі, в якому він захищався, а також узгоджено до потреб МОН України. По тексту зображені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації ходу управління. Запропонована курсова робота була уже вдало захищена у київському вищому навчальному закладі. Її можливо вживати як шаблон для написання своєї курсової роботи чи для сильнішого оволодіння тематики досліджування.