Контроль і ревізія оборотних активів бюджетних установ
Курсова робота (код: kr727)
Зміст
1. Сутність оборотних активів бюджетних установ як об'єкту контролю і ревізії
2. Характеристика законодавчої бази і огляд літератури з контролю і ревізії оборотних активів бюджетних установ
3. Організаційна структура і оцінка діяльності бюджетної установи
4. Організаційний етап контролю і ревізії оборотних активів бюджетних установ
5. Дослідний етап контролю і ревізії оборотних активів бюджетних установ
6. Акт контролю і ревізії та методика його складання
7. Проведення контролю і ревізії оборотних активів бюджетних установ в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури
Додатки
передзвоніть за телефоном
надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення
Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.
В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю оборотних активів бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.
Структура курсової роботи по проблемі
Запропонована курсова робота містить введення і теоретичні рубрики, а також практичні пункти та висновок, список уживаної літератури, доповнення.
У преамбулі оцінено вагомість тематики курсового проекту та ціль й завдання проекту й визначено предмет та об’єкти та інформаційну базу й методичні засади і загальну характеристику проекту.
В першому розділі надано фінансову характеристику предмету роботи, аналіз ступеню розробки поточних питань українськими та закордонними науковцями, визнання і доказ потреби особистого напрямку вивчення питання й обстеження права і підстави та фахових джерел та складена оцінка порядку побудови управління суб’єкта господарювання і проаналізовані його основні статті діяльності й активу і пасиву в русі за останні 3-4 періоди та можливості господарювання фірми загалом і за окремими сторонами й враження щодо резервів покращання якості роботи суб’єкта господарювання.
В методичній частині наведено складання програми інспектування та проведення перевірки оборотних активів бюджетних установ, розкрито систему фінансового обліку в організації та методику внутрішнього контролювання й узагальнення результатів ревізії й складення висновку контролю.
У висновку наведено наслідки виконаного досліду за ідеєю курсового дослідження й виставлені шляхи щодо вдосконалення аудиту оборотних активів бюджетних установ.
Регістр використаної літератури складається з матеріалів, що були використані при вивченні проблеми. За текстом роботи виставлені виноски на номер літератури в реєстрі.
В доповненнях виставлені складені автором шаблони документів, баланс і звіт про сукупний дохід із фінансової звітності товариства а також інформативні табличні матеріали а також загальні результати аналітичних розрахунків, інакші матеріали, використані в курсовому досліджені.
Курсовик створений відповідно із методикою інституті, де він був зданий, а також відповідно до вимог міністерства освіти і науки України. По тексту надані ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку менеджменту. Запропонована курсова робота була уже благополучно здана в київському інституті. Її можна застосовувати як стандарт для створення особистої курсової роботи чи для точнішого оволодіння тематики досліджування.