Контроль і ревізія оборотних активів бюджетних установ

Курсова робота (код: kr727)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Сутність оборотних активів бюджетних установ як об'єкту контролю і ревізії
2. Характеристика законодавчої бази і огляд літератури з контролю і ревізії оборотних активів бюджетних установ
3. Організаційна структура і оцінка діяльності бюджетної установи
4. Організаційний етап контролю і ревізії оборотних активів бюджетних установ
5. Дослідний етап контролю і ревізії оборотних активів бюджетних установ
6. Акт контролю і ревізії та методика його складання
7. Проведення контролю і ревізії оборотних активів бюджетних установ в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю оборотних активів бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота містить введення і теоретичні рубрики, а також практичні пункти та висновок, список уживаної літератури, доповнення.

У преамбулі оцінено вагомість тематики курсового проекту та ціль й завдання проекту й визначено предмет та об’єкти та інформаційну базу й методичні засади і загальну характеристику проекту.

В першому розділі надано фінансову характеристику предмету роботи, аналіз ступеню розробки поточних питань українськими та закордонними науковцями, визнання і доказ потреби особистого напрямку вивчення питання й обстеження права і підстави та фахових джерел та складена оцінка порядку побудови управління суб’єкта господарювання і проаналізовані його основні статті діяльності й активу і пасиву в русі за останні 3-4 періоди та можливості господарювання фірми загалом і за окремими сторонами й враження щодо резервів покращання якості роботи суб’єкта господарювання.

В методичній частині наведено складання програми інспектування та проведення перевірки оборотних активів бюджетних установ, розкрито систему фінансового обліку в організації та методику внутрішнього контролювання й узагальнення результатів ревізії й складення висновку контролю.

У висновку наведено наслідки виконаного досліду за ідеєю курсового дослідження й виставлені шляхи щодо вдосконалення аудиту оборотних активів бюджетних установ.

Регістр використаної літератури складається з матеріалів, що були використані при вивченні проблеми. За текстом роботи виставлені виноски на номер літератури в реєстрі.

В доповненнях виставлені складені автором шаблони документів, баланс і звіт про сукупний дохід із фінансової звітності товариства а також інформативні табличні матеріали а також загальні результати аналітичних розрахунків, інакші матеріали, використані в курсовому досліджені.

Курсовик створений відповідно із методикою інституті, де він був зданий, а також відповідно до вимог міністерства освіти і науки України. По тексту надані ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку менеджменту. Запропонована курсова робота була уже благополучно здана в київському інституті. Її можна застосовувати як стандарт для створення особистої курсової роботи чи для точнішого оволодіння тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз грошових коштів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.