Контроль і ревізія грошових коштів бюджетних установ

Курсова робота (код: kr728)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Поняття та класифікація грошових коштів бюджетних установ
2. Висвітлення контролю і ревізії грошових коштів бюджетних установ в нормативних актах і спеціальній літературі
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Організація контролю і ревізії грошових коштів бюджетних установ
5. Контроль і ревізія грошових коштів бюджетних установ
6. Узагальнення і реалізація результатів контролю і ревізії грошових коштів бюджетних установ
7. Автоматизація контролю і ревізії грошових коштів бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю грошових коштів бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія грошових коштів"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота містить передмова та теоретичні пункти, а також контрольні бази і висновки і пропозиції, список вживаних джерел і додаток.

В передмові представлено важливість тематики курсового дослідження й ціль, задачі роботи й досліджено предмет, об’єкти і інформаційну базу й методичні засоби та загальну характеристику роботи.

В першій частині досліджено економічну суть предмету роботи, оцінку ступеню розробки цих тем українськими та зарубіжними науковцями, визнання і доведення потреби свого напряму дослідження питання та аналіз нормативної основи, професійних джерел і зроблена аналітика становища побудови менеджменту суб’єкта господарювання, оцінені його основні статті діяльності, ресурсів в динаміці за колишні 3-4 роки і майбутнє господарювання компанії в цілому і за відокремленими шляхами та враження щодо можливостей покращення ефективності поведінки суб’єкта господарювання.

В практичному пункті обстежено систему перевірки й методику аудиту грошових коштів бюджетних установ й опрацьовано систему бухгалтерського обліку в організації, методику внутрішнього контролю й виведення результатів ревізії і створення звіту перевірки.

У висновках і пропозиціях обстежено результати зробленого опрацювання за концепцією курсової роботи, репрезентовані путі щодо вдосконалення контролю грошових коштів бюджетних установ.

Регістр використаних джерел укладається із матеріалів, які були використані при розгляді проблеми. За текстом курсовика виставлені посилання на число джерела в реєстрі.

У додатках надані розроблені автором форми документів, звіт про фінансово-майновий стан та форма №2 із річної звітності товариства й аналітичні табличні матеріали й первинні наслідки оцінювальних обчислень і інші матеріали, застосовані у курсовому досліджені.

Курсовик написаний згідно з методикою ВИШі, в якому він був зданий, а також відповідно до вимог міністерства освіти і науки України. За текстом зображені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації ходу керування. Пропонована курсова робота була вже успішно захищена в українському інституті. Її можливо використовувати як стандарт для написання Вашої курсової роботи чи для глибшого вивчення теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз власного капіталу підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.