Контроль і ревізія необоротних активів бюджетних установ
Курсова робота (код: kr729)
Зміст
1. Поняття та класифікація необоротних активів бюджетних установ
2. Висвітлення контролю і ревізії необоротних активів бюджетних установ в нормативних актах і спеціальній літературі
3. Організаційно-економічна характеристика базової бюджетної установи
4. Організація контролю і ревізії необоротних активів бюджетних установ
5. Контроль і ревізія необоротних активів бюджетних установ
6. Узагальнення і реалізація результатів контролю і ревізії необоротних активів бюджетних установ
7. Використання комп'ютерної техніки в процесі проведення контролю і ревізії необоротних активів бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури
Додатки
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:

відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення
Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.
В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю необоротних активів бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.
Структура курсової роботи по проблемі
Представлена курсова робота розподіляється на: передмова та концептуальні рубрики й практичні бази та висновки і пропозиції, реєстр використаної літератури, доповнення.
У введенні простежено вагомість теми курсового дослідження, ціль й завдання роботи й досліджено предмети, об’єкт і інформацію й методичний спосіб і загальну характеристику дослідження.
У першій частині роз'яснено теоретико-методичну суть об’єкту дослідження, оцінку рівня розробки досліджуваних питань українськими та іноземними вченими, визнання і обгрунтування потреби свого напряму дослідження теми і обстеження правової основи і фахових джерел та висунута аналітика порядку побудови керування підприємства й охарактеризовані його загальні статті діяльності й ресурсів у динаміці за попередні три періоди і майбутнє розвитку компанії загалом і за окремими сторонами та оцінювання щодо ресурсів покращення якості функціонування суб’єкта господарської діяльності.
В практичному розділі роз'яснено складання програми інспектування й методику перевірки необоротних активів бюджетних установ, визначено систему бухгалтерського обліку у підприємстві та методику внутрішнього контролю і виведення наслідків перевірки і створення звіту контролю.
У висновку опрацьовано результати реалізованого опрацювання за замислом курсового проекту, виведені путі для покращення аудиту необоротних активів бюджетних установ.
Реєстр уживаної літератури складається з матеріалів, що були використані при дослідженні проблеми. По тексту роботи вставлені посилання на число літератури в списку.
У доповненнях надані розроблені студентом шаблони документів, форма №1 та звіт про фінансові результати із статистичних звітів компанії, аналітичні табличні матеріали, поточні наслідки оцінювальних розрахунків й інші матеріали, вживані у курсовому досліджені.
Курсовик написаний відповідно з методологічними рекомендаціями вищому навчальному закладі, де він був зданий, а також відповідно до потреб МОН України. За текстом зображені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу керування. Поточна курсова робота була вже успішно складена у українському ВУЗі. Її можливо вживати як зразок для написання власної курсової роботи чи для точнішого розучування тематики досліджування.