Контроль і ревізія необоротних активів бюджетних установ

Курсова робота (код: kr729)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Поняття та класифікація необоротних активів бюджетних установ
2. Висвітлення контролю і ревізії необоротних активів бюджетних установ в нормативних актах і спеціальній літературі
3. Організаційно-економічна характеристика базової бюджетної установи
4. Організація контролю і ревізії необоротних активів бюджетних установ
5. Контроль і ревізія необоротних активів бюджетних установ
6. Узагальнення і реалізація результатів контролю і ревізії необоротних активів бюджетних установ
7. Використання комп'ютерної техніки в процесі проведення контролю і ревізії необоротних активів бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю необоротних активів бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на: передмова та концептуальні рубрики й практичні бази та висновки і пропозиції, реєстр використаної літератури, доповнення.

У введенні простежено вагомість теми курсового дослідження, ціль й завдання роботи й досліджено предмети, об’єкт і інформацію й методичний спосіб і загальну характеристику дослідження.

У першій частині роз'яснено теоретико-методичну суть об’єкту дослідження, оцінку рівня розробки досліджуваних питань українськими та іноземними вченими, визнання і обгрунтування потреби свого напряму дослідження теми і обстеження правової основи і фахових джерел та висунута аналітика порядку побудови керування підприємства й охарактеризовані його загальні статті діяльності й ресурсів у динаміці за попередні три періоди і майбутнє розвитку компанії загалом і за окремими сторонами та оцінювання щодо ресурсів покращення якості функціонування суб’єкта господарської діяльності.

В практичному розділі роз'яснено складання програми інспектування й методику перевірки необоротних активів бюджетних установ, визначено систему бухгалтерського обліку у підприємстві та методику внутрішнього контролю і виведення наслідків перевірки і створення звіту контролю.

У висновку опрацьовано результати реалізованого опрацювання за замислом курсового проекту, виведені путі для покращення аудиту необоротних активів бюджетних установ.

Реєстр уживаної літератури складається з матеріалів, що були використані при дослідженні проблеми. По тексту роботи вставлені посилання на число літератури в списку.

У доповненнях надані розроблені студентом шаблони документів, форма №1 та звіт про фінансові результати із статистичних звітів компанії, аналітичні табличні матеріали, поточні наслідки оцінювальних розрахунків й інші матеріали, вживані у курсовому досліджені.

Курсовик написаний відповідно з методологічними рекомендаціями вищому навчальному закладі, де він був зданий, а також відповідно до потреб МОН України. За текстом зображені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу керування. Поточна курсова робота була вже успішно складена у українському ВУЗі. Її можливо вживати як зразок для написання власної курсової роботи чи для точнішого розучування тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік кредиторської заборгованості підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.