Контроль і ревізія доходів і видатків бюджетної установи охорони здоров'я

Курсова робота (код: kr730)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика доходів і видатків установ охорони здоров'я
2. Нормативно-правове регулювання контролю і ревізії доходів і видатків установ охорони здоров'я та огляд спеціальної літератури
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Планування контролю і ревізії доходів і видатків установ охорони здоров'я в органах ДКРС
5. Методика контролю і ревізії доходів і видатків установ охорони здоров'я
6. Узагальнення і реалізація результатів контролю і ревізії доходів і видатків установ охорони здоров'я
7. Автоматизація контролю і ревізії доходів і видатків установ охорони здоров'я
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю доходів і видатків установ охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота охоплює наступні частини: введення та концептуальні основи та аналітичні частини, а також висновки і пропозиції, регістр використаних джерел, додаток.

В преамбулі представлено роль теми курсового дослідження й мету, завдання роботи та висунуто предмети і об’єкт і інформацію і методологічні прийоми та загальну характеристику проекту.

В теоретичній частині з'ясовано практичний зміст предмету курсової, розгляд міри розробки цих питань нашими та іноземними вченими, визнання і підтвердження необхідності власного напряму опрацювання проблеми і характеристику права і бази й професійної літератури і складена аналітика порядку побудови менеджменту суб’єкта господарської діяльності і проаналізовані його основні дані господарювання, активу і пасиву у динаміці за колишні 3-4 роки та перспективи діяльності товариства взагалі, за відокремленими шляхами й враження стосовно запасів покращання ефективності поведінки суб’єкта господарської діяльності.

У прикладному розділі простежено планування перевірки і проведення контролю доходів і видатків установ охорони здоров'я, представлено систему бухобліку в компанії й методику внутрішньогосподарського контролю та виведення наслідків ревізії та складення звіту перевірки.

В висновках і пропозиціях наведено результати реалізованого опрацювання за замислом курсового дослідження та висунуті напрями стосовно удосконалення контролю доходів і видатків установ охорони здоров'я.

Перелік використаних джерел збирається з матеріалів, що використовувались при вивченні тематики. За текстом курсовика вставлені посилання на номер літератури в регістрі.

В додаткових матеріалах показані створені студентом конфігурації документів, звіт про фінансово-майновий стан й звіт про сукупний дохід із статистичних звітів підприємства та інформаційні таблиці та попередні результати оцінювальних розрахунків й інші матеріали, вживані у курсовому проекті.

Курсовик написаний відповідно з методологічними рекомендаціями ВИШі, в якому він був захищений, а також відповідно до правил МОН України. По тексту представлені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації процесу управління. Представлена курсова робота була уже успішно здана в українському університеті. Її можливо споживати як зразок для виготовлення своєї курсової роботи або для сильнішого оволодіння тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит матеріальних ресурсів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.