Контроль і ревізія доходів і видатків бюджетної установи охорони здоров'я
Курсова робота (код: kr730)
Зміст
1. Економічна характеристика доходів і видатків установ охорони здоров'я
2. Нормативно-правове регулювання контролю і ревізії доходів і видатків установ охорони здоров'я та огляд спеціальної літератури
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Планування контролю і ревізії доходів і видатків установ охорони здоров'я в органах ДКРС
5. Методика контролю і ревізії доходів і видатків установ охорони здоров'я
6. Узагальнення і реалізація результатів контролю і ревізії доходів і видатків установ охорони здоров'я
7. Автоматизація контролю і ревізії доходів і видатків установ охорони здоров'я
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури
Додатки
передзвоніть за телефоном
надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення
Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.
В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю доходів і видатків установ охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.
Структура курсової роботи по проблемі
Дійсна курсова робота охоплює наступні частини: введення та концептуальні основи та аналітичні частини, а також висновки і пропозиції, регістр використаних джерел, додаток.
В преамбулі представлено роль теми курсового дослідження й мету, завдання роботи та висунуто предмети і об’єкт і інформацію і методологічні прийоми та загальну характеристику проекту.
В теоретичній частині з'ясовано практичний зміст предмету курсової, розгляд міри розробки цих питань нашими та іноземними вченими, визнання і підтвердження необхідності власного напряму опрацювання проблеми і характеристику права і бази й професійної літератури і складена аналітика порядку побудови менеджменту суб’єкта господарської діяльності і проаналізовані його основні дані господарювання, активу і пасиву у динаміці за колишні 3-4 роки та перспективи діяльності товариства взагалі, за відокремленими шляхами й враження стосовно запасів покращання ефективності поведінки суб’єкта господарської діяльності.
У прикладному розділі простежено планування перевірки і проведення контролю доходів і видатків установ охорони здоров'я, представлено систему бухобліку в компанії й методику внутрішньогосподарського контролю та виведення наслідків ревізії та складення звіту перевірки.
В висновках і пропозиціях наведено результати реалізованого опрацювання за замислом курсового дослідження та висунуті напрями стосовно удосконалення контролю доходів і видатків установ охорони здоров'я.
Перелік використаних джерел збирається з матеріалів, що використовувались при вивченні тематики. За текстом курсовика вставлені посилання на номер літератури в регістрі.
В додаткових матеріалах показані створені студентом конфігурації документів, звіт про фінансово-майновий стан й звіт про сукупний дохід із статистичних звітів підприємства та інформаційні таблиці та попередні результати оцінювальних розрахунків й інші матеріали, вживані у курсовому проекті.
Курсовик написаний відповідно з методологічними рекомендаціями ВИШі, в якому він був захищений, а також відповідно до правил МОН України. По тексту представлені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації процесу управління. Представлена курсова робота була уже успішно здана в українському університеті. Її можливо споживати як зразок для виготовлення своєї курсової роботи або для сильнішого оволодіння тематики досліджування.