Контроль і ревізія грошових потоків бюджетної установи

Курсова робота (код: kr731)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика грошових потоків бюджетної установи
2. Законодавче регламентування контролю і ревізії грошових потоків бюджетної установи і аналіз спеціальної літератури
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Організація контролю і ревізії грошових потоків бюджетної установи
5. Дослідний етап контролю і ревізії грошових потоків бюджетної установи
6. Узагальнення і реалізація результатів контролю і ревізії грошових потоків бюджетної установи
7. Проведення контролю і ревізії грошових потоків бюджетної установи в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю грошових потоків бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота структурується на: преамбула й теоретичні розділи й методичні частини, а також висновок, реєстр уживаної літератури, додатки.

У введенні сформульовано значення тематики курсового проекту й ціль та завдання роботи й розкрито предмети та об’єкти і інформаційні бази й методичні засоби і напрямки апробації проекту.

В теоретичному розділі вивчено фінансове поняття об’єкту роботи, розгляд рівня розкриття поточних питань українськими та іноземними вченими, визнання і доказ вимоги власного напрямку вивчення проблеми, аналіз правової підстави і наукових джерел, висунута аналітика порядку побудови менеджменту суб’єкта господарювання й оцінені його загальні статті діяльності, активу і пасиву у динаміці за попередні три роки і можливості господарювання фірми взагалі й за окремими напрямами та враження відносно запасів покращання якості функціонування товариства.

В прикладному розділі оцінено систему інспектування й методологію перевірки грошових потоків бюджетної установи і надано систему бухгалтерського обліку в товаристві й методику внутрішнього контролю й реалізація наслідків перевірки та складання висновку контролю.

У висновках і пропозиціях оцінено наслідки проведеного опрацювання за задумом курсового дослідження і описані шляхи щодо вдосконалення перевірки грошових потоків бюджетної установи.

Регістр застосованих джерел складається з матеріалів, що були використані при дослідженні тематики. За текстом курсовика виставлені виноски на число літератури у реєстрі.

В додатках представлені розроблені студентом форми документів, баланси і звіт про фінансові результати із річних звітів підприємства а також інформаційні табличні матеріали а також попередні результати аналітичних розрахунків, інакші джерела, застосовані в курсовому досліджені.

Курсовик написаний згідно з методологічними рекомендаціями ВУЗу, де він захищався, а також відповідно до вимог міністерства освіти і науки України. По тексту зображені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу управління. Ця курсова робота була уже якісно захищена у українському вищому навчальному закладі. Її можливо споживати як зразок для створення особистої курсової роботи чи для більшого оволодіння тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік, аналіз і аудит орендних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.