Контроль і ревізія діяльності закладів освіти

Курсова робота (код: kr732)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика діяльності закладів освіти
2. Висвітлення контролю і ревізії діяльності закладів освіти в нормативних актах і спеціальній літературі
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Організаційний етап контролю і ревізії діяльності закладів освіти
5. Методика контролю і ревізії діяльності закладів освіти
6. Узагальнюючий етап контролю і ревізії діяльності закладів освіти
7. Автоматизація контролю і ревізії діяльності закладів освіти
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю діяльності закладів освіти, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота розподіляється на: преамбула і теоретичні рубрики і методичні частини і висновки і пропозиції, список використаної літератури і додатки.

В преамбулі оглянуто важливість тематики курсового дослідження й мету й завдання дослідження й надано предмет та об’єкт, інформативні матеріали і методологічні прийоми та напрямки апробації проекту.

В першому розділі представлено методичну сутність предмету дослідження, оцінку рівня розкриття досліджуваних тем нашими та іноземними ученими, визначення і підтвердження доцільності свого напрямку дослідження проблеми та обстеження права і бази і спеціальної літератури і надана оцінка стану структури менеджменту фірми, оцінені його головні дані діяльності та балансу у русі за колишні 3-4 періоди і перспектива розвитку суб’єкта господарської діяльності в цілому та за певними напрямами та враження відносно резервів покращання ефективності функціонування товариства.

В практичному розділі наведено планування інспектування, здійснення аудиту діяльності закладів освіти, висунуто систему бухгалтерського обліку в товаристві й методику внутрішнього контролю і реалізація результатів ревізії, складення звіту перевірки.

У висновках і пропозиціях обстежено наслідки проведеного досліду за задумом курсової роботи та описані путі стосовно покращання контролю діяльності закладів освіти.

Список вживаних джерел збирається з матеріалів, які були використані при вивченні теми. За текстом курсовика виставлені виноски на число літератури у регістрі.

У доповненнях показані розроблені автором конфігурації документів, форма №1 і звіт про сукупний дохід з річної звітності суб’єкта господарської діяльності а також оцінювальні таблиці а також загальні результати аналітичних обрахунків і інші матеріали, вживані в курсовій роботі.

Курсовик написаний згідно із методологією інституті, в якому він захищався, а також згідно до потреб міністерства освіти і науки України. За текстом вставлені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації процесу управління. Приведена курсова робота була уже успішно складена в українському ВУЗі. Її можливо вживати як шаблон для написання особистої курсової роботи чи для точнішого оволодіння тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит основних засобів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.