Контроль і ревізія немонетарних активів бюджетних установ

Курсова робота (код: kr733)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Сутність немонетарних активів бюджетних установ як об'єкту контролю і ревізії
2. Висвітлення контролю і ревізії немонетарних активів бюджетних установ в нормативних актах і спеціальній літературі
3. Організаційна структура і оцінка діяльності бюджетної установи
4. Організація контролю і ревізії немонетарних активів бюджетних установ
5. Методика контролю і ревізії немонетарних активів бюджетних установ
6. Узагальнення і реалізація результатів контролю і ревізії немонетарних активів бюджетних установ
7. Проведення контролю і ревізії немонетарних активів бюджетних установ в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю немонетарних активів бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота структурується на: преамбула й концептуальні бази й методичні пункти й висновок, регістр використаної літератури і доповнення.

В преамбулі проаналізовано роль теми курсового дослідження, ціль та завдання роботи й оглянуто предмети, об’єкт, інформаційну базу, методичний спосіб та напрямки апробації дослідження.

В концептуальній рубриці вивчено економічну характеристику предмету курсової, оцінку ступеню розробки цих проблем українськими та закордонними вченими, визнання і обгрунтування потреби свого напрямку дослідження питання, характеристику нормативної основи, спеціальних джерел, висунута аналітика становища побудови менеджменту суб’єкта господарювання і проаналізовані його головні статті діяльності та балансу у русі за попередні 3-4 періоди і перспективи господарювання фірми взагалі, за деякими напрямами, оцінки стосовно запасів підвищення якості роботи компанії.

В методичній рубриці обстежено організацію контролю та здійснення аудиту немонетарних активів бюджетних установ та сформульовано систему бухгалтерського обліку в товаристві й методику внутрішньогосподарського контролювання і реалізація наслідків перевірки і створення висновку перевірки.

В висновках і пропозиціях висунуто наслідки проведеного дослідження за замислом курсового проекту й виведені шляхи стосовно вдосконалення контролю немонетарних активів бюджетних установ.

Реєстр вживаної літератури збирається із матеріалів, що використовувались при розгляді тематики. За текстом курсовика проставлені посилання на число джерела в списку.

В додатках показані складені студентом конфігурації документів, баланси й звіт про фінансові результати з річної звітності товариства а також аналітичні таблиці та поточні наслідки оцінювальних обрахунків та інші матеріали, використані в курсовому проекті.

Курсовик виконаний згідно із методичкою ВИШі, де він був захищений, а також узгоджено до правил міністерства освіти і науки України. За текстом відображені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку менеджменту. Ця курсова робота була уже успішно складена у українському інституті. Її можливо застосовувати як стандарт для створення власної курсової роботи або для більшого оволодіння тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік фінансових результатів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.