Контроль і ревізія майна бюджетних установ

Курсова робота (код: kr734)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Сутність майна бюджетних установ як об'єкту контролю і ревізії
2. Характеристика законодавчої бази і огляд літератури з контролю і ревізії майна бюджетних установ
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Планування контролю і ревізії майна бюджетних установ в органах ДКРС
5. Методика контролю і ревізії майна бюджетних установ
6. Акт контролю і ревізії та методика його складання
7. Використання комп'ютерної техніки в процесі проведення контролю і ревізії майна бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю майна бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія майна"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на: введення, а також концептуальні основи та прикладні пункти і висновок, перелік застосованих джерел та додатки.

У введенні визначено роль теми курсового дослідження та ціль та завдання дослідження та наведено предмети, об’єкт, інформацію і методичні засоби й наукову новизну проекту.

У концептуальній частині розроблено економічну сутність предмету роботи, аналіз ступеню розкриття цих тем вітчизняними та іноземними ученими, визначення і підтвердження потреби особистого напряму опрацювання теми і перегляд законодавства і основи й фахових джерел, надана характеристика порядку побудови управління суб’єкта господарської діяльності, охарактеризовані його загальні статті господарювання, ресурсів у динаміці за колишні три роки, перспектива розвитку фірми взагалі, за певними сторонами, оцінку відносно запасів підвищення ефективності функціонування фірми.

У аудиторській рубриці окреслено планування інспектування та методику контролю майна бюджетних установ і обстежено систему фінансового обліку у підприємстві і методику внутрішньогосподарського контролю і узагальнення результатів перевірки й складення звіту аудиту.

У висновках і пропозиціях з'ясовано результати реалізованого дослідження за задумом курсової роботи й виставлені пропозиції стосовно покращення контролю майна бюджетних установ.

Список вживаної літератури укладається з матеріалів, що використовувались при розгляді теми. По тексту курсовика вставлені посилання на номер літератури в списку.

У доповненнях надані складені автором форми документів, звіт про фінансово-майновий стан та звіт про сукупний дохід із фінансових звітів компанії й інформативні таблиці і загальні наслідки аналітичних обрахунків, інакші джерела, вживані у курсовій роботі.

Курсовик виконаний узгоджено з методологічними рекомендаціями інституті, де він захищався, а також узгоджено до вимог МОН України. За текстом відображені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації процесу управління. Дана курсова робота була уже якісно захищена в провідному інституті. Її можливо споживати як шаблон для виготовлення своєї курсової роботи чи для глибшого пізнання теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит власного капіталу підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.