Контроль і ревізія основних засобів бюджетних установ

Курсова робота (код: kr735)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Поняття та класифікація основних засобів бюджетних установ
2. Висвітлення контролю і ревізії основних засобів бюджетних установ в нормативних актах і спеціальній літературі
3. Організаційна структура і оцінка діяльності бюджетної установи
4. Планування контролю і ревізії основних засобів бюджетних установ в органах ДКРС
5. Дослідний етап контролю і ревізії основних засобів бюджетних установ
6. Узагальнюючий етап контролю і ревізії основних засобів бюджетних установ
7. Використання комп'ютерної техніки в процесі проведення контролю і ревізії основних засобів бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю основних засобів бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія основних засобів"Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота складається із підрозділів: вступ, а також теоретичні бази, методологічні основи, а також висновки і пропозиції, список застосованих джерел, додаток.

В передмові окреслено значення теми курсового проекту та ціль, задачі проекту і представлено предмет та об’єкт й інформаційні бази та методи, наукову новизну роботи.

У теоретичній частині досліджено практичну сутність предмету дослідження, розгляд ступеню розкриття цих тем українськими та закордонними науковцями, визнання і доведення доцільності свого напрямку дослідження питання й оцінку правової підстави, професійних джерел і зроблена аналітика порядку структури менеджменту фірми і проаналізовані його загальні статті діяльності та ресурсів в динаміці за останні 3-4 роки й майбутнє діяльності фірми загалом, за конкретними напрямами й враження стосовно ресурсів підвищення ефективності роботи суб’єкта господарської діяльності.

У аналітичному пункті надано систему інспектування, проведення контролю основних засобів бюджетних установ й наведено систему фінансового обліку в товаристві й методику внутрішньогосподарського контролювання і реалізація наслідків ревізії та створення звіту аудиту.

В висновку сформульовано результати виконаного вивчення за ідеєю курсового дослідження й показані напрями для вдосконалення аудиту основних засобів бюджетних установ.

Перелік вживаних джерел укладається з матеріалів, які використовувались при розгляді проблеми. За текстом роботи виставлені посилання на номер джерела в регістрі.

В доповненнях представлені складені студентом конфігурації документів, баланси й форма №2 з статистичних звітів підприємства а також інформативні таблиці а також загальні наслідки оцінювальних обрахунків а також інші матеріали, використані у курсовому досліджені.

Курсовик виконаний відповідно із методикою університеті, де він був зданий, а також відповідно до потреб МОН України. По тексту вставлені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації процесу менеджменту. Пропонована курсова робота була уже якісно захищена у українському університеті. Її можна застосовувати як стандарт для створення особистої курсової роботи чи для сильнішого пізнання тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит зобов'язань підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.