Контроль і ревізія кредиторської заборгованості бюджетних установ

Курсова робота (код: kr736)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Поняття та класифікація кредиторської заборгованості бюджетних установ
2. Законодавче регламентування контролю і ревізії кредиторської заборгованості бюджетних установ і аналіз спеціальної літератури
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Планування контролю і ревізії кредиторської заборгованості бюджетних установ в органах ДКРС
5. Контроль і ревізія кредиторської заборгованості бюджетних установ
6. Акт контролю і ревізії та методика його складання
7. Методика контролю і ревізії кредиторської заборгованості бюджетних установ в умовах застосування інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю кредиторської заборгованості бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія кредиторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота включає передмова, а також концептуальні частини і практичні розділи, а також висновки і пропозиції, список вживаних джерел та додаткові матеріали.

У вступі обстежено роль тематики курсового дослідження й мету й задачі дослідження і обстежено предмет, об’єкти, інформативні матеріали, методичний спосіб й загальну характеристику роботи.

В першій частині з'ясовано теоретико-методичний зміст об’єкту роботи, оцінку рівня опрацювання поточних проблем українськими та іноземними вченими, визнання і підтвердження необхідності особистого напрямку дослідження питання і характеристику законодавчої бази і фахових джерел, подана характеристика становища структури менеджменту фірми та оцінені його головні показники господарювання й балансу у динаміці за останні три роки та перспектива діяльності товариства загалом та за окремими курсами та оцінювання стосовно запасів покращання якості роботи компанії.

В методологічній частині розкрито складання програми контролю та методику контролю кредиторської заборгованості бюджетних установ і представлено систему бухобліку в організації, методику внутрішнього контролювання та узагальнення наслідків контролю та складення звіту перевірки.

В висновку висвітлено наслідки виконаного вивчення за концепцією курсового проекту і окреслені пропозиції для вдосконалення перевірки кредиторської заборгованості бюджетних установ.

Реєстр вживаної літератури укладається із матеріалів, які використовувались при вивченні тематики. За текстом роботи виставлені посилання на число джерела в регістрі.

В додаткових матеріалах показані складені автором шаблони документів, баланс, звіт про фінансові результати з фінансових звітів фірми й оцінювальні таблиці, попередні результати аналітичних обчислень, другі джерела, вживані в курсовій роботі.

Курсовик написаний відповідно з методологією університеті, в якому він був захищений, а також згідно до потреб міністерства освіти і науки України. За текстом відображені ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу керування. Надана курсова робота була уже успішно здана в українському інституті. Її можна застосовувати як стандарт для виготовлення своєї курсової роботи або для глибшого розучування тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік власного капіталу підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.