Оцінка спеціальної літератури з аналізу витрат на оплату праці


Періодична література з аналізу витрат на оплату праці

Головними періодичними виданнями, які висвітлюють питання бухгалтерського обліку, а також надають нормативні документи є:

1. Тижневик "Дебет-Кредит" http://www.dtkt.com.ua

2. Тижневик "Податки і бухгалтерський облік" http://www.factor.kharkov.com

3. Тижневик "Баланс" http://www.balance.dp.ua

4. Журнал «Бухгалтер» http://www.buhgalter.kharkov.com/

5. Журнал "Бухгалтерія-Бізнес" - http://www.buhgalteria.com.ua/

6. Журнал "Головбух" - http://www.glavbuh.com.ua

7. Вісник Податкової служби України - http://www.visnuk.com.ua

Ділова преса:

1. Тижневик "Галицькі контракти" http://www.kontrakty.com.ua

2. Тижневик "Компаньон" http://www.companion.com.ua

3. Тижневик "Бізнес" http://www.business.kiev.ua

4. Тижневик Негоціант (м. Донецьк) http://www.nego.dn.ua

5. Газета "Юридична практика" http://www.practix.com

6. Портал українських ЗМІ - http://www.tsb-link.com/board/


Таблиця 4.2

Огляд спеціальної літератури з теми дослідження

№ з/п Найменування джерела Основний зміст
1 2 3
1 Грицай О. Приватний підприємець виплачує зарплату: як її оформити та оподаткувати, коли і куди подавати звітність // Все про бухгалтерський облік Розглянуті питання: 1. Як правильно оформити нарахування та виплату заробітної плати найманим працівникам, якщо приватний підприємець звільнений від ведення бухгалтерського обліку? Відповідь: підприємці неповинні вести облік виплат заробітної плати.
2 Лісанський Ю. Степовий О. Невиплачена заробітна плата: чи існують строки позовної давності// Все про бухгалтерський облік. - 2001.-№ 5.-с.29-30. Заборгованість з виплати заробітної плати, на думку авторів, не має строку позовної давності. Вона повинна бути виплачена незалежно від часу нарахування, причому обов'язково з індексацією. Тому автори не радять суб'єктам підприємницької діяльності списувати заборгованість із заробітної плати незалежно від строків її невиплати.
3 Сушко Т. У відрядження на один день: який розмір добових// Все про бухгалтерський Якщо співробітник відбуває у відрядження і повертається з нього протягом одного робочого дня, добові відшкодовуються йому як за повну добу - у сумі 18 грн. При цьому у посвідченні про відрядження обов'язково повинні бути відповідні відмітки. У протилежному випадку добові не виплачуються.

облік. - 2001.-№ 14.-с.26-27. Відрядження за кордон - виїзд з країни і повернення протягом одного дня також вважаються одноденним відрядженням. Згідно з Постановою розмір добових при цьому повинен складати 231 грн.

5
Кузнєцов Г. Аліменти: порядок нарахування та сплати // Все про бухгалтерський облік. - 2001.-№ 119.-с.28-31. Основні положення розглянуті у підрозділі 5.2.курсової роботи

6
Завгородній В. П. Автоматизація бухгалтерського обліку, контролю, аналізу та аудиту. –К.: А.С.К., 1998.- 768 с. У монографії в доступній формі комплексно висвітлюються концепції бухгалтерського обліку та аудиту із застосуванням сучасних засобів обчислювальної техніки та інформаційних технологій, що дозволяють застосувати їх у практичній діяльності.

Стосовно статей з обліку оплати праці, то їх тематика досить обмежена і стосується перш за все організації обліку оплати праці, порядку нарахувань та видачі заробітної плати.

Лише деякі автори висвітлюють більш актуальні теми: “Невиплачена заробітна плата: чи існують строки позовної давності”, “Допомога по вагітності та пологах: порядок оплати”, “Чи сплачуються соціальні збори при виплаті за цивільно-правовими договорами”, “Аліменти: порядок нарахування та сплати”,“ Приватний підприємець виплачує зарплату: як її оформити та оподаткувати, коли і куди подавати звітність”.

Ринок наукової літератури та підручників є досить широким, але втрачає свої цінності у зв’язку перманентною зміною законодавства.


< Назад Зміст Вперед >

Готові роботи:

- Аналіз трудових ресурсів підприємства
- Аналіз трудових ресурсів та на оплату праці в закладах освіти
- Аналіз використання робочого часу і продуктивності праці
- Аналіз трудових ресурсів підприємства та ефективності їх використання
- Аналіз використання трудових ресурсів та фонду оплати праці підприємства
- Аналіз ефективності використання трудових ресурсів
- Аналіз трудових ресурсів та забезпеченості ними підприємства
- Економічний аналіз використання трудових ресурсів та фонду оплати праці
- Аналіз трудових ресурсів і фонду оплати праці
- Трудові ресурси сільського господарства та шляхи підвищення ефективності їх використання

Всі курсові з аналізу праці та її продуктивності

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку